Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika csillagjegy alatt születe...

Bika csillagjegy alatt születettek - mennyire szeretitek a földi javakat (mint étel és ital), és milyen alkatúak vagytok: vaskosabb, erősebb, vékonyabb, törékenyebb?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 22:51
 1/9 anonim válasza:
100%

Tény, hogy nincs is jobb egy jó kis falatozásnál :D

Bika vagyok és szeretem

Ezáltal vaskosabb is az alkatom :)

2018. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretek enni, de nem szoktam többet enni annál mint amennyire szükégem van, kivéve amikor ritkán nassolok. Alkoholt csak kb évi 1-2 alkalommal iszom "elvárásból". Átlagos-vékony alkat vagyok.
2018. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Volt egy törpe női vékony ismerősöm, átlagosan kajált, de mindig minőségibb kaját. Szerintem otthon ment a tintázás is, de abból is minőségibbet. Viszont ami szinte minden Bikánál megvan: pénzmániások.
2018. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátom tipikus bika, állandóan eszeget, illetve ha rendes érkezésrol van szó csak a minosegi étel.(nem a homarra gondolok feltétlen de nem szemet gyros tál a sarokrol pl. Hanem főzött étel.)

Ő magas de termetes alkat és nem mackosan simán csak olyan nagy.

2018. ápr. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az h a csillagok állásából megmondják h valaki milyen ember az egy fa*ság ennyiből nem lehet megállapítani
2018. ápr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, gratulálok az építő jellegű válaszodhoz, ami számomra semmit nem ért. Tudsz olvasni? Szöveget értelmezni? Mert ha nem, akkor ne is fáraszd magad a negatív hozzáállásoddal.



Más bikák?

Többieknek köszi.

2018. ápr. 24. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Bika vagyok, nő. Szeretek enni, de mértékkel. Szeretek nasizni is, de tudom hogy nagyon meglátszana, ezért határt szabok. Gyenge pontom a jégkrémek. Amúgy rendszeresen sportolok, hetei 3-4 szer. Nem vagyok nádszálvékony, de izmos, formás. Homokóra alakom van, nagy cicik, formás fenék, amin gyakran megakad a férfiszem. 39 vagyok, három gyereket szültem, szerintem jó az alakom.
2018. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
naponta rendszeresen étkezem, a férjem szerint 160 cm-es magasságomhoz pont ideális a 160 kg.
2018. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bika vagyok és IMÁDOK enni, az alakom egy kicsit erősebb, de nincs túlsúlyom. Szintén bika barátnőm viszont pont az ellentétem, ha látom, hogy valamit eszik, azt is simán szétosztogatja.
2019. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!