Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valakinek lenne kedve egy...

Valakinek lenne kedve egy személyes elemzést készíteni nekem?

Figyelt kérdés

Munkával kapcsolatosan lenne kérdésem,az a terület foglalkoztat most,sőt,inkább egyfajta útmutatást,tanácsot keresek arra vonatkozóan,hogy jó-e az,amerre megyek.


Ha szeretnél "gyakorolni",akkor is szívesen venném a segítséged,én pedig vissza tudlak igazolni,ha olyan.



Nyilván jönnek majd az anti válaszolók,de a kérdésem nem hozzájuk szól.



Köszi

L.


2018. máj. 3. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Érzem az energiáid így a kérdés feltevésén keresztül is.


Azt látom felszentelt, beavatott jósként, hogy nagyon jól sikerül a felvételid, sőt már másnap azonnal kineveznek Magyarország miniszterelnök-asszonyává, és a Hazát sikerre viszed!


A varázsgömböm is megerősített benne, és a félszemű hollóm is azt károgja, hogy micsoda fényes jövő előtt áll ez a lány.

2018. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,számítottam ilyen válaszra.De legalább ezen is túlvagyunk.
2018. máj. 3. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kedvem még csak lenne, de sajnos, nem "értek" hozzá.
2018. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Megmutattam a kérdésedet a nővéremnek aki asztrológus. Ez a szakmája, munkája. Azt mondta, hogy bármelyik asztrológushoz fordulsz, megírják neked szívesen az elemzést. A nővérem is. De meg kell fizetni az árát. Senki nem dolgozik ingyen, főleg nem vadidegeneknek.

Nem bántás, de ha téged érdekel a saját elemzésed, akkor fizesd meg az árát.

2018. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Még ki is fizetném,csak én meg honnan tudjam,hogy a nővéred nem-e kókler.Nekem szerinted ki téríti meg?

Gondolom érthető a párhuzam...nem tudom,mitől lenne nekem egyértelmű,hogy a másik fél megbízható-e..


Egyébiránt járok látóhoz,meg is fizetem az árát,de róla legalább tudom,hogy kompetens.Viszont most voltam nála nemrég és nekem jelenleg egy kérdésem lenne,úgyhogy hozzá majd akkor megyek, ha több élethelyzet is összejön.



Engem most csak egy kérdés foglalkoztat.

2018. máj. 3. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Kezdem azzal, hogy én nem sértegettelek, ezért elvárom, hogy te se sértegess. Nővérem nem kókler. Ha tényleg érdekelt volna, privatban elküldtem volna a telefonszámát, és ő veled lebeszélt volna egy személyes találkát, akár a munkahelyén is ahol asztrológiával is foglalkoznak.

Ennyit erről.

2018. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Szoval ezoteriaban keresel megbizhato embert? Nem akarok bunko lenni, de most az leszek. Ilyen nem letezik es soha nem is letezett. Inkabb tamogass hatranyos helyzetu csaladokat mint hogy ilyen humbuk samanoknak a zsebet tomod. Bar amig van olyan aki ezeket a baromsagokat megeszi, addig porog az ipar.
2018. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es:

örültem,hogy platformot szolgáltattam unalmad elűzésére.

Támogatom a tanácsadói karriered.

2018. máj. 3. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi, kihagyom a lehetőséget.
2018. máj. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én ennek kiváltképp örülök.
2018. máj. 4. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!