Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyű nővel...

Szűz csillagjegyű nővel milyen lenni?

Figyelt kérdés
Milyen az ágyban meg úgy alapjáraton?
2018. máj. 8. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, heterogén férfiként válaszolok: odaadó, de félénk, rá kell vezetni bizonyos dolgokra, de utána jó szerető, benne van extrém dolgokban, ha óvatosan adagolod. Amúgy rendszerető, mindig csinos, kissé kritikus és bizalmatlan.
2018. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most minden csillagjegyet végig fogsz kérdezni? Ez a leszbikusság kategória nem az ezotéria😵
2018. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább ki kéne írni egy olyan kérdést, hogy milyen csillagjegyű nővel szexeltetek és milyen volt vele.

Egyszerűbb lenne.

2018. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: Szűz csillagjegyű nő vagyok. Szó szerint igaz rám minden amit leírtál!

23N

2018. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szűz jegyű nő vagyok.


Racionális, néha ezért pesszimistanak gondolnak de utólag belatjak igazam volt.

Bizalmatlan, nehezen bízom másokban de ha valakiben igen akkor feltétel nélkül.

Nem vagyok heves természet az érzelmeit kimutatását tekintve. Idő kell míg igazán szerelmes leszek, de akit megszeretek azt mélyen őszintén mindennél jobban.

Akit közel engedek magamhoz azzal rendkívül odaadó vagyok, segítek neki bármiben. Nagyon kevés ember van aki tudja a belső érzéseim, talán 2.


Ami a szexet illeti, nem szeretem hirdetni illetve nem szeretek másokkal erről beszélni de ha valakit szeretek azzal fel tudok oldódni és bizony elojon a felszabadult énem :) szenvedélyes is tudok lenni.


De hogy negatívat is mondjak. Túlságosan kritikus vagyok nem csak másokkal magammal is. Talán egész életemben eddig összesen egy alkalommal voltam elégedett úgy igazán magammal. :D


Nem szeretek rá bízni senkire semmilyen feladatot mert úgy érzem csak úgy jó ahogy én csinálom..


Illetve rettenetesen túlagyalok mindent.. Mindent.. De tényleg és ez sokszor káros. Túlságosan boncolgatom a dolgokat ahelyett hogy élveznem ami van. Állandóan kielemezem az adott szitut, azt az adott mondatot amit mondtak nekem..


Nagyvonalakban ennyi.


Kerdesed van írj nyugodtan :)


24N

2018. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norela válasza:

Az 1-es és 5-ös válaszoló jól leírt minden lényegeset, én is ilyen vagyok. :)


Talán a humor kimaradt :)


30/N

2018. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!