Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert akarok ennyire ferfi lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok ennyire ferfi lenni?

Figyelt kérdés
No letemre megveszek a lanyokert es minden vagyam az lenne hogy legyen farkam es hogy megdugjak egy jo not.. egyszeruen nokent nem tudom elfogadni magamat. A ferfiak nem vonazak es a puncimat se szeretem.. mit kezdhetnek ezzel a helyzettel? Valami tanacs?
2018. márc. 11. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert transznemű vagy.


Nincs tanács,ha van rá lehetőséged megcsinálod a hormonkezelést, nemváltó műtétet, ha nincs akkor úgyis azt teszed amit tudsz.


De leszbikus nem vagy.

2018. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Viselkedj férfiként: járj gyúrni, vágasd rövidre a hajad, hordj pólót, nadrágot, bakancsot. Ha felszedsz egy nőt, legyél te a domina, csatolj fel műpéniszt, stb. Itt viszont állj is meg és semmiképp ne kezdj hormonkezelésbe, meg egyéb visszafordíthatatlan műtétekbe, mert később nagyon bánni fogod. Maradj egészséges és ne cseszd el magad! Ennyi. :)
2018. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2018. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez.

Legjobb esetben is időleges dolog. De rossz lehet úgy élni, hogy nem az vagy belül aki kívül.

Vagy megpróbálsz megváltozni kívül, vagy belül.

2018. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Jó kérdés... de erre már leginkább csak szakember - pszichológus - tudna válaszolni.


Viszont sajnálom, de (az orvostudományok jelenlegi állása szerint) férfivá teljesen változni nem tudsz.

Ha varratsz is magadra péniszt, az nem olyan lesz, mintha tényleges pénisszel beléhatolsz...


Valahogy talán meg kellene próbálnod elfogadni magad.


Apropó, ha a puncikat szereted, akkor a magadét miért nem?

2018. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

transznemű vagy, nem leszbikus


Elkezdhetsz férfi hormonokat szedni, vagy nemátalakító műtéten gondolkodni, amennyiben ez az állapot nálad tartós. Bár azt nem tudom, hogy megy egy ilyen műtét és mennyibe kerül. A TLC-n volt egy műsor transzneműekről, ők gondolkodtak úgy, mint te (úgy érzik, rossz testbe születtek).

2018. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne itt a gyk-n várd erre a választ, hanem keress fel egy pszichológust. De komolyan, ez nem játék. Hidd el ő majd segít, és jobban megérted miért érzel így. Bár amennyire én tudom, ha át akarod operáltatni magad azt eleve csak úgy lehet ha sok pszichológia vizsgálatnak veted alá magad. Csak úgy nem operálnak át senkit. Plusz a hormonkezelés/műtétek alatt is szükséged lesz szakemberre mert elég megterhelő lesz lelkileg. Ja és nagyon drága egy ilyen műtét, mindennel együtt plusz kockázatos, gondold meg jól.
2018. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha gondolod straponnal kiprobálhatod milyen :)

26/f

2018. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát azzal mégé nem fogja érezni, csak hogy egy idegen testet tömköd másba.
2018. márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek. Most próbálom pszichésen elfogadni magam, és rávenni magam h nőként is élvezzem az életet. Mert én nem tudtam elképzelni h egy nő kinyaljon vagy megujjazzon mert azzal túlságosan nőnek érezném magam. És hát ezen próbálok változtatni, hogy ezt ne így gondoljam. De még egyelőre nem próbáltam ki. Valahogy úgy kéne felfogni h engem egy nő kenyeztet, de attól még én vagyok a domináns. Nehéz helyzet ez, én átérzem amit érzel. De szerintem nem merném alávetni magam az átalakításnak.


22/LL

2018. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!