Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak annak, aki hisz benne!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak annak, aki hisz benne! Szűz csillagjegyű nő milyen a szerelemben és a szexben? Tűz jegy mennyire illik hozzá? Tényleg olyan nehéz elnyerni a szívét? LESZBIKUS kérdés, ezért jó volna, ha itt maradna, és nem menne az "asztrológia" témakörbe!

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En is szűz vagyok. Îrj ram. 22/L:)
2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom. Nem sokáig maradnak azok.
2018. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A fold es a tuz nem jo kombo ....
2018. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Én szűz jegyű vagyok

Ne vedd készpénznek,ez csak egy vélemény de engem annyira nem vonzanak úgy.


Szimpatikusak a nyilasok,kosok (oroszlánok valahogy nem) barátilag,de eddig akik megragadták úgy a figyelmem mind víz jegyűek voltak (halak,skorpió)


Viszonylag nehéz elnyerni a szívét egy szűznek,mert roppant távolságtartó,bizalmatlan magának való fajta (ez persze csak általánosítás,ismerek olyan szüzet is aki pont nem ilyen).Nehezen nyílik meg másoknak,mert fél a kudarctól,a visszautasítástól,de ha úgy érzi,hogy a megfelelő emberre talált,szépen lassan kibontakozik.


Sok sok türelem kell hozzánk na :)

2018. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Norela ***** válasza:
64%

Nekem is szűz a horoszkópom. És engem eléggé bosszant amúgy, hogy minden elemzésben tök negatívan állítanak be minket.

Én személy szerint tényleg picit "lassabb" vagyok a szerelemben és eleinte inkább elemzem a zsákmányt, millió kérdést teszek fel, kívül-belül ismerni akarom. Ha nem csak hirtelen fellángolás lesz belőle részemről, akkor kialakul a szerelem (ha kialakul, ha olyan a másik személy). Igazából van, hogy észre sem veszem és csak pár hónap múlva tudatosul utólag, hogy igen, bakker, belezúgtam már az elején.. csak valahogy leköti az agyam az elemzés és ettől észre sem veszem a saját érzéseimet.

Volt már nyilas szerelmem, aki egy hetero csaj volt :) elég jóban is voltunk, de sajna sosem lett semmi belőle.

Szexben.. hát az elején kissé gátlásos és az agyam sokszor maga a gát. A humor sokat segít és a partner hozzáállása. De igyekszem mindig a lehető legnagyobb élvezetben részesíteni, főleg, ha érzelmileg is stimmel minden. Van, hogy fontosabb az ő élvezete, mint a sajátomé.

Egyébként nem nehéz elnyerni a szívünket. :) Türelem kell igen, de az talán mindenkihez. Az ostobasággal viszont tényleg ki lehet kergetni a világból..

Próbálj az agyára hatni! ;)

30/N/Bi

2018. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Eleve vesztett ügy, ha valaki a csillagjegye alapján ítél meg másokat. Én bak vagyok és egy cseppet sem jellemző egyik horoszkóp leírás sem rém, és gondolom nem vagyok egyedül ezzel. Mellesleg csak most veszem észre, hogy idegen terepre tévedtem. Na mindegy. Béke!

F, mint hetero (mellékesen veszélyeztetett faj.) 😇

2018. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En is szuz jegyu vagyok, de hetero, remelem nem gond, ha attol irok.

A csillagjegy jellemzesei altalaban igazak ram. Tavolsagtarto vagyok es bizalmatlan masokkal, kell egy kis ido, mig feloldodok, utana joban tudok lenni az emberekkel, ha olyannak latom oket, akik epitik a szemelyisegem, nem leromboljak. Nincs nagy barati tarsasagom, 2-3 baratnobol all a kis csapat, akiknek maximalisan megnyilok.

Maximalista vagyok es rendszereto, de ez nem mindig elony.

Rettenetesen tudok szeretni, ha ugyan ezt erzem vissza fele is.

Az eletben csendes, vissza huzodo, nyugis ember vagyok, de az agyban pont az ellentettje. Nem en hoditok, engem hoditanak, mivel nem vagyok kezdemenyezo tipus, inkabb megfigyelo.

22l

2018. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Az 5-ös válaszoló tökéletesen leírt engem is. Szűz vagyok, mérhetetlenül zárkózott és öntörvényű, önfejű, de nagyon tudok szeretni, ha úgy érzem a másik erre érdemes. Nekem is sokszor sokkal fontosabb a másik élvezete, mint az enyém, figyelmes is vagyok, de mindehhez idő kell, nem tudok rögtön hű de szerelmes lenni. Csak olyan embert tudok igazán megszeretni, akit megismerek. És egyébként a visszajelzésekből annyi jött le, hogy eléggé tüzes szeretőnek tartanak. :D 26N
2018. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tűz jegyű vagyok (oroszlán), de a szüzekkel valahogy sosem jövünk ki jól hosszútávon. Vagy semleges a kapcsolat, vagy bántó előbb-utóbb.
2018. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két szűz jegyű embert ismerek.

Az egyik a szexben gyengéd, a durvaság távol áll tőle. Személyiségét tekintve gátlásokkal teli, sokat agyal,elmondása szerint nagyon tud szeretni, amit igazából én is érzek. A másiknak is a gyengédség az elsődleges, de ha kell akkor durvul. Ő még inkább értelmi mint érzelmi ember. Nehezen mutatja ki az érzéseit, és tényleg nehéz elnyerni a szívét meg a bizalmát. Bonyolult lélek, de különleges. Intelligens, de kicsit talán egoista is emiatt. Elviekben ő is tud szeretni. Tűzjegyről csak annyit tudok elmondani, hogy kb másfél évig működött a kapcsolatuk, nagy fellángolás volt, és nem zárták le normálisan. Amúgy alapból nem a legjobb választás a tűz jegy, ha általánosítani akarsz.

2018. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!