Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyűként és cukorbetegk...

Ikrek jegyűként és cukorbetegként valóban ennyire nehéz lenne az életben való érvényesülés? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval, a szociális (társasági életem) eléggé vegyesnek mondható, mert vannak időszakok amikor tele vagyok haverokkal és barátokkal, van amikor meg megöl a magány és a sehová sem tartozás érzése, fix társaságom nincs..volt egy 1-2 éve de abból kiváltam valószinűleg én is lehettem az oka). A karrierem egyelőre még inkább a "sehol" környékén helyezkedik el, mintsem a "valahol", egyetemista vagyok, de egyszerűen utálom ezt tanulni és egyelőre nem is tudom igazából, hogy mit szeretek csinálni. Ugyebár betegségemből kifolyólag fizikai munkát nem végezhetek, a szellemi munkától meg a koncentrációm miatt félek. Szóval úgy dióhéjban ez egy ördögi kör, és már nagyon el vagyok keseredve, mert rengeteget is depizek emiatt. tippek? :/ 22/F
2018. máj. 9. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt elfelejtettem írni: azt, hogy ikrek jegyű vagyok, azért írtam, mert utána néztem, és azt olvastam, hogy erre a csillagjegyre jellemző, hogy minden érdekel minket, de semmi nem eléggé annyira, hogy el is mélyítsük benne tudásunkat, magyarul sokmindenhez értünk, de a hiányosságokkal. Ebből kifolyólag gondolom azt, hogy köze lehet ehhez az állapothoz.
2018. máj. 9. 20:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Ikrek a napjegyed... ez nem adhat teljes képet a személyiségedről. Az asztrológia ennél bonyolultabb jóval. A cukorbetegség meg nem jelenti azt,hogy nem végezhetsz fizikai munkát. Van ismerősöm,aki gazdaságot vezet,a gyárban ahol dolgozom is vannak sajnos cukrosok. Egyszerűen fiatal vagy. Nem tudod mit akarsz. Egyébként szerencsés az az ember,aki abban dolgozik amit szeretne. Sokan nem élvezik a munkájukat,de élni kell vmiből. (Pl hiába szeretek festeni,ha éhen halnék belőle)
2018. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az a kifogás amit magad elé tartasz, hogy ne kelljen felelősséget vállalnod az életedért.
2018. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem kifogás. Mert akárhogy is próbálok segíteni magamon és küzdeni azért, hogy jobb legyen ez az összetett helyzet, sehogy sem megy sajnos.
2018. máj. 20. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Tévedés, hogy a cukorbeteg nem végezhet fizikai munkát. Az izommunka lefelé viszi a cukrot. Nem egy sportoló is van aki cukros, Hevesi Tamás beszélt is már erről az egyik rádióban. Ami sokat árt az a stressz mert ez inkább emeli a vércukrot. Egy cukorbetegnek annyival nehezebb az élete, hogy meg kell tanulnia mennyit mozogjon és ehhez mennyit ehet amivel a cukrát egyensúlyban tudja tartani. Egyik szakértőtől hallottam szintén a rádióban, hogy aki cukros és ha a cukrot kihagyja az étrendjéből akkor szinte mindent ehet csak nem mindegy, hogy miből mennyit. Régi cukrosok az mondják, hogy bele lehet tanulni és később ez egyáltalán nem jelent gondot
2018. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!