Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy szerelmes bak férfi?

Milyen egy szerelmes bak férfi?

Figyelt kérdés

Hogy viselkedik mennyire mutatja ki?


Mindenre kíváncsi vagyok :)


2018. máj. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


De ez nyilván nincs kőbe vésve.

2018. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ugy mint egy nem bak.
2018. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első köszi.


Jöhetnek még, esetleg saját tapasztalat stb

2018. máj. 15. 06:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan nem voltam kapcsolatban bak jegyű férfival, de évekig kitartóan jött utánam, akart engem, hiába volt neki több kapcsolata mindig keresett ha épp "szakítottak" hosszabb rövidebb időre..

-nagyon kitartoak

-ragaszkodoak( meg a szxxrhoz is)

-csaladcentrikusak

-anyagiasak!! De nagyon ( abban a tekintetben hogy mindig dolgoznak és dolgoznak hogy szebb és jobb legyen minden ami van.)de mindig a pénzről beszel

-de ennek ellenére nagyon jó lelkű nem fukar, de felesleges dolgokra nem költ!

-szereti a maga számára szép dolgokat

-kissé irigy másokra akiknek a szebb és több van


Én rakkent éltem meg ezeket a dolgokat, bolt egy közös ismerősünk neki gyakran panaszkodott rólam ha épp nem foglalkoztam vele úgy amennyit ő szeretett volna stb!

Nagyon akart volna engem, annak ellenére is ha épp valamelyik noje a szexel magához láncolta..

Nekem sosem kellett eléggé nem igazán mozgatta meg a fantáziám, arra meg hogy sort töltsön meg nem az én világom... pedig eléggé "érdekes " dolog szamomra a szex:-)

Aztán csúnyán adtam a tudtara hogy azt a pici jót is amit csinált Velem nem jól csinálta, és hogy felejtsen el maximum baráti kapcsolat ahogy eddig is mindig nekem mondta el a ..

N

2018. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Arkhowar ***** válasza:
Kanos.
2018. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!