Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak pasi aki nagy csalódást...

Halak pasi aki nagy csalódást élt meg és oroszlán nő lehet boldog együtt?

Figyelt kérdés
régóta ismerem,de tavaly lett komolyabb,találkák,beszéltünk napi szinten,jóléreztük magunkat együtt,de hirtelen azt mondta neki nem fog menni.. 2 hónapja újra megkerestt magától hogy akarja.. de megint vége lett (hozzátennám még, hogy igaz pár éve de a menyasszonya elhagyta ez a nagy csalódás.. szóval mint halak érzékeny nagyot csalódott a komolyban.. de mégis azt érzem szeretne velem lenni.. de fél a komolytól.. vagyis ezt hiszem ez a baj..) szerintetek ennek még lesz folytatása? ugy pár hete nem beszélünk de ismerve őt próbál nem foglalkozni ezzel még ha tényleg jól érzem és velem lenne is..

2018. máj. 28. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hal vagyok szóval a halak szerintem nem sok dologban különböznek, mondjuk amikor megtudtam több emberről is hogy hal és ugyan azok általában a bajok nagyon meglepődtem, mostmár hiszek a horoszkópokban :-D

Na szóval anno én mint ha azt olvastam volna hogy az oroszlán és a hal nem illik össze de ne legyen igazam,egyébként szerintem minden lehetséges :-)

Figyelj magamról tudom hogy ez engem is megviselne és én sem nagyon merek kezdeményezni lehet hogy azt mondta hogy hagyjátok az egészet én is ezt mondtam volna mert én is félnék az új kapcsoladtól de ha rám halgatsz akkor lépj te igaz hogy nő vagy de lépj a halak ilyenek legalább is ahogy én tapasztaltam, csinálj valamit, bátorítsd meglátod később amikor már együtt lesztek akkor már sokkal bátrabb lesz és magabiztosabb is, remélem kicsit segítettem? Hívd fel ma este és mond neki hogy küldtél neki valamit nézze meg a postaládát és légy ott és adj neki egy csókot :-) biztos nagyon meg fog lepődni, ne gondolkodj ezen ha nem cselekedj még nem késő :-) sok sikert.

20F

2018. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia Oroszlántesó :) (csak én férfi vagyok)
2018. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen en is sok helyen lattam, nem a legjobb oaros.. bar hiszek benne de tudom nem csak a caillagjegy szamit, neveltetes stb is kozrejatszik. Na most a menyasszonya ota komoly kapcsolata nem volt kalandok igen.. bar ha igy nezzuk en is az vagyok hiszen nemigen jutottunk tovabb :D bar neha nem.tudom eldonteni mi jar a fejeben.. eloallt egy ilyennel, hogy akarja tok magabiztosan.. gondoltam en ezutan meg ha tudom es ismerem is hogy nehez vele hogy akk mas lesz de nagyon sokszor ugyereztem vele kapcsolatban hogy olyan mint aki gondolatban akarja eltudja kepzelni.. de a csalodasok okan tenni gesztusokat stb nem.. az ugymond elso alaklommal.amikor alakult ez a dolog folyton keresett.. most miutan ugymond 2x volt hogy akk velem lenne valahogy szinte alig keresett.. mondta hogy a sok munka miatt.. ezt nevezte meg oknak is hogy a sok munka mellett neki megyem.megy oarkapcsolat.. probaltam nemnaivan nezni mert tudom hogy nem vsak ez a gond!! (mielott valaki azt gonolna kamuzik nem,bizonyos anyagi okok kovetelik meg hogy a rendes munkaja mellett ami 3 muszak 12 ora, masodallasa is legyen)

Viazontvalahol azt gondolom az hogy vannak erzesi felem nem veletlen keresett meg.

Nem egy rossz otlet de ugyerzem.egy ilyen hatalmas gyors dolog nala az ellenkezo hatast erne el. Valaki azt mondta egyhalak melle eros szemelyiseg kell.. mint oroszlan az vagyok.. bar konnyu letorni a szarnyaim es bizonTalansagba kerulnom es azt gondolom valahol ez is kozrejatszott ahogy en ereztem ot bizonTalannak en is az lettem es lehetezt erezte o is..

Nem szeretnem elengedni.. de az is igaz higy sokkal tobbideje nem.lesz amegmasodallasa is van. :/

2018. máj. 29. 11:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirasi hibakert.. :D ha gyorsan irok telon elkfordul sorry xd
2018. máj. 29. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan? Nem mind1, hogy oroszlán, vízöntő vagy isten tudja mi?
2018. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik ne nézd és ne olvasd !
2018. máj. 30. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!