Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek általában bejön amit...

Nektek általában bejön amit ír a horoszkópotok?

Figyelt kérdés

Nagyon félek mert én a páromét is meg szoktam nézni, és eléggé rossz dolgokat írt a heti horoszkóp neki a párkapcsolatunkkal kapcsolatban (hogy nem a jó emberrel van, ne ígérjen olyat amit nem fog tudni betartani). Nekem viszont nem írt rosszakat, de veszekedést és kibékülést igen. Vasárnap volt is egy veszekedésünk, de ma megpróbáltuk helyre hozni és remélem sikerülni is fog teljesen.


Nektek általában a horoszkópotok 10-ből hányszor jön be?


Ne haragudjatok a hülye kérdésért csak nagyon félek, hogy tényleg el fogom veszíteni így a veszekedés után...



2018. máj. 28. 23:47
 1/8 anonim válasza:
100%
Soha. Ha félreteszem azt, hogy nem hiszek benne és poénból elolvasom a horoszkópomat akkor se jött még be belőle semmi. Próbáld ki, hogy a napi horoszkópodat másnap olvasod el, semmi se fog bejönni az adott napból. Ugyanígy a heti horoszkópot is csak a következő héten olvasd el. Saját magad generálod ezeket a szituációkat,mert a horoszkóp azt írja, te meg "megcsinálod"hogy igazold amit a horoszkóp ír.
2018. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyszer félig be jött azt írta hogy azon a napon jól fogom érezni magam vagy valami ilyesmi talán hogy amit el terveztem az sikerülni fog és sikerült de a másik fele hogy megismerek egy lány vagy is a nagy őt hát az nem jött be.
2018. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb horoszkópot már rég automatikus script generálja. Én magam is írtam ilyet egyszer rendelésre. Van egy kedves barátném, aki jósnő, persze nagy kamu az egész, csak lehúzza pénzzel a sok hülye p1csát, akik tódulnak hozzá. Néha kitalál új "jövőbe látási" módszereket, azzal szopatja őket. Például a kezükbe nyom egy piros és egy kék "kristályt", amit 50 centért rendelt az aliexpress.com-ról, hogy ezt dobják rá arra a társasjáték-szerű táblára, amit szintén ő rajzolt, és akkor majd ő kiolvassa belőle a jövőt, meg amit akarnak. Rommá kaszálja magát.
2018. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy minden 12. emberrel ugyanaz történik...? Még ha lenne is valami a horoszkópban, az is csak a pontos születési dátum alapján lehetne valamilyen vázlatos dolog az életre globál, nyilván nem olyan, hogy adott héten mi történik veled... Ez nem predesztinált s nem is történik ugyanaz minden abban a percben született szember szerelmi életével meg ilyenek. Kis józan ész kell csak hozzá, hogy egy életre belásd ezt.


Én speciel soha nem veszek össze a párommal 5 percnél hosszabban. De nem hiszem, hogy az oroszlán (vagy a sárkány) horoszkópban soha nem lenne ilyesmiről szó :) Csak erről nem tudok, mert nem olvasok ilyen értelmetlen butaságokat. Amúgy 1-2 alkalommal megnéztem nagy unalmamban, nyilván köze nem volt a valósághoz (jó, véletlenül lehetett volna, de nem).


Azt írja a párod horoszkópja, hogy nem a jó emberrel van együtt? Minden ugyanolyan horoszkópú emberre pont ugyanez igaz szerinted? Gondolkozz már.

2018. máj. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jókat szoktam nevetni rajta. Nem, hogy nem jön be, de akkora marhaságok szoktak lenni, aminek még csak köze sincs az életemhez.
2018. máj. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az efféle horoszkop mely napi-heti-havi terjedelmű, az köszönő viszonyban sincs azzal, amit egy asztrologussal tudnál kedzitettni.

De, őszintén szólva az asztrológia nem erre való. Ha elkészíted a saját horoszkopod, akkor önmagadról kapszhatsz egy kis leírást, jobban megismerheted önmagad ez által.

Állj le és mindenki más is a szórakoztató, ezoterikanak csúfolt szeméttel.

2018. máj. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon belelovalod magad, akkor önbeteljesítő jóslatként fog működni, azaz keresni fogod azt, amin össze tudnátok veszni és össze is fogtok. Ezért nem jó vakon követni. A napi horoszkóp egy baromság.

Nekem akkora butaságokat ír, hogy hihetetlen. Van egy ismerősöm fészbukon, aki minden nap átküldni egy pár emberét. Én meg rá se kattintok már.

2018. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A napi, heti, havi, éves általánost csak kedvtelésből olvasom, mert az is a célja, ha olyat ír, ami tetszik, akkor persze, törekszem is rá, hogy úgy is legyen, ha rosszat, akkor meg csak azért se legyen úgy.


Az egyedi elemzés és a szinasztria sokkal jobb támpont, akár magaddal kapcsolatban, akár a kapcsolatodról.

2018. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!