Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió vagy Kos?

Skorpió vagy Kos?

Figyelt kérdés
Már 4 éve nagyon tetszik egy srác, aki Skorpió. Múlt héten együtt buliztunk és az egyik haverja is megtetszett, aki Kos. Én Halak vagyok. Pro - Con dolgok mindkét jeggyel?

2018. júl. 3. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrológiai oldalak szerint a Halak ideális párja lehet egy Skorpió.
2018. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A skorpió az egyik legjobb jegy szerintem.:D a kos lányokat nem nagyon bírom, a fiúk olyan semlegesek
2018. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez a srác nagyon cukinak tűnt, állandóan engem bámult😊 Én is imádom a skorpiókat, nagyon sok ismerősöm van, akik azok, és nagyon jól kijövünk. Az a gond, hogy viszont kosokat nem igazán ismerek 😕
2018. júl. 3. 20:17
 4/14 anonim válasza:
100%
Mindkét jegy nagyon sokszínű tud lenni de elég domináns személyiségek. Halakként a skorpió lehet jobb választás lenne de ha bírod a kosok aktív életmódját és a pörgést akkor hajrá. Bár ez nagyon általánosítás jobb lenne megismerni közelebbről mindkét srácot és úgy választani.
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 D-Mano ***** válasza:
100%

Hát, ezen a szinten(!), akár pénzfeldobással is dönthetnél...😅😅


Valóban adekvát asztrológiai választ az asztrológia ezen szintjén (mármint, ha csak a napjegyeket nézzük) erre a kérdésre nem lehet adni.

Ezen napjegyű emberekkel és velük való párkapcsoltokkal kapcsolatos egyéni tapasztalatok is szinte teljesen irrelevánsak asztrológiai szempontból.

Ha ezt a kérdést asztrológiával szeretnéd megválaszolni, akkor ahhoz SZINASZTRIÁT kell alkalmazni.

2018. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom a többi bolygó állásukat is😀 És kedves utolsó, fogalmam sincs mi az a szinasztria :D
2018. júl. 3. 20:57
 7/14 D-Mano ***** válasza:

Van a születési képlet. Abban a bolygók bizonyos Csillagjegyekben és bizonyos Házaban állnak. Ezeknek megvan a maguk jelentése. Aztán a bolygók a születési képleten belül, ha bizonyos szögeket zárnak be egymással, akkor a 2 bolygó minősége/ jelentése a szög mértékétől függő hatással van egymásra. Ezeket a szögeket fényszögeknek nevezzük. Ezek vagy támogató (harmónikus) vagy nehézséget okozó (diszharmónikus) fényszögek.


Főbb fényszögek:

0° Együttállás (attól függ)

60° Szextil (harmónikus)

90° Kvadrát (diszharmónikus)

120° Trigon (harmónikus)

180° Oppozíció (diszharmónikus)


A Szinasztriában 2 ember születési képletét vetik össze, és így a 2 képlet bolygói közt is fennállnak fényszögkapcsolatok. És minden fényszögkapcsolatnak meg van a maga jelentése, ami arra vonatkozik, hogy milyen kapcsolat alakul(hat) ki a 2 ember között. Miben értik meg egymást, miben nem, miben támogatják egymást és miben hátráltatják, hogyan hatnak egymás sorsára stb. Ezt lehet alkalmazni bármilyen ember-ember közötti kapcsolatra (szülő-gyerek, testvér-testvér, barát-barát, munkatárs-munkatárs, szerelmes pár 2 tagja közt stb.) Mutatja azt is pl. hogy kinek mi a vonzereje, és mi a vonzó számára a másikban.

Azért a szinasztria még ennél is összetettebb, de a lényeget már így is lehet érteni.


Itt egy kép is egy szinasztria képletről:

[link]

2018. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ó, megvan már, mi ez. Sajnos azt viszont nem tudom, hogy hány órakor születtek 😕
2018. júl. 3. 21:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, egyrészt a napjegy kevés, másrészt ha valakivel dolgod van, akkor is dolgod van vele, ha törpénetesen nem illetek össze. Tehát csináld, ami jólesik, esetleg ha tudsz szinasztriát nézni, megnézheted, ad egy kis támpontot.
2018. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A Vénuszuk jutott hirtelen eszembe. A Kos srácnak Vízöntő, a Skorpió srácnak Skorpió. Nekem is Vízöntő
2018. júl. 3. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!