Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió vagy Kos?

Skorpió vagy Kos?

Figyelt kérdés
Már 4 éve nagyon tetszik egy srác, aki Skorpió. Múlt héten együtt buliztunk és az egyik haverja is megtetszett, aki Kos. Én Halak vagyok. Pro - Con dolgok mindkét jeggyel?

2018. júl. 3. 19:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam szinasztriával, és a Skorpió sráccal valami szörnyű, míg a Kos sráccal bármi jó
2018. júl. 4. 00:07
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Atyaég... te tényleg ez alapján akarsz választani, vagy ez valami vicc? 😂
2018. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ez lesz a döntő, csak érdekelt
2018. júl. 4. 11:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Melyikükkel érzed jobban magad? Mint írtam, nem számít, hogy kivel milyen, az számít, hogy kivel mi a dolgod. Nem csak pozitív dolgod lehet valakivel, ez fontos. Illetve olyan is lehet, hogy egy tapasztalást nem csak egy emberrel élhetsz meg, tegyük fel, meg kell tapasztalnod azt, hogy téged korlátoznak, jön valaki, akivel ez megtörténhet, talán nem is tudatosan, csak zsigerből elutasítod, jön valaki más, akivel ismét megtapasztalhatod, de nehezebb formában, mert az elsőt nem vállaltad fel, és így tovább, előbb-utóbb lehet, hogy elkezdesz azon gondolkodni, hogy "miért történik ez veled", elkezdesz tudatosabban odafigyelni, és rájössz. Innentől megteheted, hogy oké, a következővel felvállalod és megéled, vagy megteheted, hogy te tudod, hogy van egy ilyen tapasztalás, de ezt most elutasítod, nem akarod megélni, lehet, hogy ennek lesz valami más ára, de onnantól, hogy te ezt tudod, akár felvállalod, akár nem, kikerülsz az ördögi körből.
2018. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!