Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek (nő) - Kos (férfi) páros?

Ikrek (nő) - Kos (férfi) páros?

Figyelt kérdés

Én vagyok az ikrek, és tényleg kettős személyiségem van, persze nem rossz értelemben, de kiismerhetetlen vagyok.

Elég pörgős életet élek. Nem bírom, ha nagyon behatároznak, illetve egy kissé féltékeny típus is vagyok.


Van egy Kos, aki teljesen felforgatta az életem, teljesen beleszerettem, nem tudom, hogy mitévő legyek.


2018. júl. 3. 22:13
 1/3 D-Mano ***** válasza:

Ezek csak a Napjegyek. Ami egy egész asztrológiai párkapcsolati elemzésnek max. 1-2%-át teszi ki.

Tanácsot csak Napjegyek alapján nem lehet adni- legalábbis olyat nem, aminek valódi értelme/haszna lenne.

2 ember képletének esetleg párkapcsolati szempontból asztrológiai összevetése a Szinasztria.

De én azt vallom, hogy azt csak egy már kialakult, hosszú ideje működő kapcsolatra érdemes használni, mert felfedi a lehetséges buktatókat, és, hogy lehet még stabilabb, boldogabb az a kapcsolat.

Vagy hasznos lehet még a szinasztria szakítás után, hogy az ember jobban áttekinthesse, hogy miben volt hibás, és miben lehet még fejlődnie, hogy a következő kapcsolata sikeresebb legyen.

De kialakulóban lévő kapcsolatot ne elemezgess előre. Ismerjétek meg egymást a férfival. És, ha egymásra tudtok hangolódni, és meg van a szikra meg az érzelmek, akkor jöjjetek össze. Ha pedig tanács kell, akkor a barátaidhoz fordulj.


Ugyan semmi értelme egyéni tapasztalatokat megosztani, de azért, na tessék, itt van 2 ismerősöm kapcsolata:

1) Ikrek Napú nő + Kos Napú férfi

2) Ikrek Napú nő + Halak Napú férfi, de stelliuma van a Kosban.

Mind a 2 kapcsolatban előfordulnak konfliktusok. Nem mindennaposak, de nem is ritkák. Ennek ellenére jól meg tudják oldani a konfliktusokat, és nagyon stabil a kapcsolatuk.

2018. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szamomra az ikrek nem kiismerhetetlenek,inkabb sokoldaluak es alkalmazkodoak abban az ertelemben hogy konnyen vesznek fel adott szerepeket!:)


Anyukam tipikus ikrek sajnos nem tudja mikor szuletett pontosan, apukam pedig kos...

Nagyon nehez szemelyiseggel bir Anyukam, az ikrek osszes jo es rossz kisarkitott valtozataival egyutt...

Erdekes kapcsolatuk volt mindig is, de eletuk vegeig kifognak tartani egymas mellett, anyukam sokszor provokalja a vitat, apukam pedug megadja neki a vita alapot majd kezdodik az orakig tarto magyarazas Anyam reszerol es akit itthon talal abba beleall olyankor..:D

O nevelteteseben is ezt "kapta" egyke gyerek volt rahagytak mindent de amit akart mindent megkapott..


En nem igazan biron elviselni, semmit nem tudsz neki megmagyarazni ugy gondolja h olyan rengeteg dolgot tud ami igaz is, feluletesen. 3 mondatnal tobbet nem szokasom vele beszelgetni mert utana ha valamiben nem egyezik a velemenyunk addig nem nyugszik mig vitat nem krealhat velole, keptelen elfogadni a vele ellentetes ervet.


Apukam aki turelmesebb de nincs is sokat itthon igy talan konnyebb elviselnie az anyamra atoro vitakeszseget..

2018. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a napjegy kevés, de volt már itt részletesebb kérdés is, arra sem jött érdemi válasz. Úgyhogy tökmindegy, hogyan kérdezel, mert vagy elhajtanak, hogy fizess valakinek, vagy jönnek a trollok... :-D


Menj fel astro-seek.com-ra, és próbálj egy szinasztriát csinálni, aztán valahogy értelmezd az elemzést, google fordító segít, ha nem tudsz annyira angolul.

2018. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!