Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan szakítsak egy skorpió...

Hogyan szakítsak egy skorpió jegyű férfival?

Figyelt kérdés

Az én horoszkópomnál leírtak mindig totál igazak, ellenben őnála pont nem azt vettem észre hogy olyan lenne mint egy skorpió..

Mindig azt írják hogy szexmániás, határozott, céltudatos, akaratos...De az én párom egy papucs, alig akar szexelni, határozatlan, és rettenetesen ragaszkodó...

Ezerszer elmondtam már neki miért nem jó a kapcsolatunk de nem akarja megérteni hogy vége...

Ha csak a csillagjegyeket nézzük, hogyan lehetne egy skorpió pasit lekoptatni? Már ha hatásos lesz, mert ugye teljesen más mint amiket olvasok erről a jegyről....


2018. aug. 6. 17:38
1 2
 11/19 anonim válasza:
85%

Szerintem eleve egy nagy marhaság, hogy ezt az egészet holmi hülye horoszkópokra hegyezed ki.

Szokj le ennek a hülyeségnek az olvasásáról, mert totál elbutulsz ha eszerint élsz.

2018. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő papucs, akkor te legyél legalább határozott.

Ha a részletekre is kíváncsi, akkor elmondod neki, amit itt leírtál, hogy nem illetek össze, mert nem elég határozott számodra és a szex sem az igazi.

2018. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint egy mérleggel, bocsi, szakítani akarok..
2018. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Kezdj el minden horoszkópok alapján csinálni. Ha kicsi esze is van a csávónak, sikítva fog meneküli magától is. Normális pasi nem kezd babona-függőkkel.
2018. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
25%
Skorpiók a legjobbak :3
2018. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én Skorpió vagyok és férfi szóval kicsit sértés számomra a szexmániás jelző.

Amúgy talán te is rájössz hogy pontosan azért kerültél ilyen helyzetbe mert a horoszkóp alapján döntöd el ki milyen.

De hogy feloldást adjak neked,szépen, kereken mondd meg neki hogy te nem erre számítottál,ennyi volt, elmehet.

2018. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szerintem sem érdemes csak a horoszkóp alapján ítélni, főleg, hogy ez sokkal összetettebb. De ha már horoszkóp szempontjából kérdezed kizárólag a napjegyre kiélezve, akkor leírom az én tapasztalatomat. Én is skorpió vagyok, bár nő. Ha utána olvastál a skorpióknak, akkor biztosan találkoztál azzal is, hogy elég végletesek. Ezt értsd úgy, hogy pl. az egyik felük imádja az extrém sportokat és a veszélyt, a másik felük ki se meri próbálni, mert fél az eleséstől/lezuhanástól/sérüléstől. Ez mindenre igaz. Az egyik akaratos, a másik önfeláldozó. Van céltudatos és céltalan stb stb.

Nyilván mivel ilyen ellentétesek vagyunk, és annyi minden befolyásolhat egy embert a személyisége kialakulása során, így hülyeség lenne általánosítani. Ezért inkább leírom, hogy én hogy viselkedtem az első kapcsolatom mélypontján, hátha segít. Én is nagyon ragaszkodó vagyok, mármint aki számomra fontos azért bármit megtennék, még ha ezzel ártok is magamnak. Én egy nagyon rossz kapcsolatban voltam benne, és tudtam is, hogy ez árt nekem, mégsem voltam hajlandó feladni addig amíg nem tettem meg mindent. Mindenki mondta, hogy hagyjam ott, nem hozzám való stb., de egy skorpió nem adja fel könnyedén, tényleg elmegy a végéig. És én is csak akkor hagytam fel a próbálkozásokkal, amikor beláttam, hogy ez a dolog tényleg menthetetlen. Az akkori barátom is próbált véget vetni a dolognak, de úgy állította be, mintha engem akarna megvédeni magától. Ez a legrosszabb taktika, ha skorpióval próbálsz szakítani, ne legyél gyáva, mond a szemébe, hogy már nem szereted. Ha ezt így kerek-perec megmondta volna, mindenféle kertelés és szép megfogalmazás nélkül. Akkor azonnal elfogadom. Ne magyarázkodj és mentegesd magad vagy őt. Körítheted, hogy miért rossz a kapcsolatotok, de ő ebből csak azt fogja látni, hogy mit kéne megmenteni, hogy minden helyre jöjjön. Egyébként nekünk a legnagyobb sarokkövünk az elengedés.

Csak azért írtam ezt le, mert azok alapján ahogy róla írsz nem tűnik úgy, hogy tisztelnéd az elmúlt éveket: ,,lekoptatni” ,,papucs”. Amúgy pont azt nem szereted benne, amiért szerethető egy skorpió. Rajtad kívül csak egy embertől hallottam, hogy a ragaszkodás rossz lenne. Csak nem bika jegyű vagy? A skorpiókat azért szokták szeretni, mert bármikor lehet rájuk számítani, ha fontos vagy nekik. Ha szükséged van rá, akkor mindig felkarol és pátyolgatja a lelkedet. A mendemondákkal ellentétben meg nem rosszakarók, nem bántanak addig mást amíg nem bántja őket az az illető. A bosszúállás viszont igaz, ha bántják őket, akkor az ritkán marad viszonzatlanul. Ezért mondják, hogy jó barát. Rossz ellenség. Nagyon mélyérzésű a legtöbb, mint általában a vízjegyek. A legtöbb oldal vezérnek írja le őket, pedig akad közöttük olyan is aki nem vágyik arra, hogy másokat irányítson. Ha a párod a 2. típusba tartozik, te pedig dominánsabb vagy, akkor még jobban lenyomod őt. Nem tudom mit értesz az alatt, hogy ragaszkodó, lehet, hogy tényleg az. De az is lehet, hogy te nem szeretsz túlságosan kötődni. Így vagy úgy, de egyértelmű, hogy egyikőtök sem azt kapja amire szüksége lenne.

Szóval ne köntörfalazz, mond meg neki, hogy már nem szereted, és szakítani akarsz. Biztos, hogy nagyon fog fájni neki, de így talán majd felfogja, hogy már nem tehet semmit. Vagy megy a hosszabb úton, és akkor adja fel, ha már mindent megtett a kapcsolat megmentéséért. Ja és ne próbálj meg utána a barátja lenni, meg időről beszélni. Ne próbáld magad mellett tartani, úgy hogy még szeret, ne kínozd. Ha egy skorpió elenged, akkor teljesen elenged, nincs középút. Végletek.

2018. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most ne menjünk abba bele, hogy alapvetően mennyire baromság a horoszkóp, vagy sem(amúgy én sem hiszek nagyon benne), abba se menjünk bele, hogy jönnek a szokásos "szakértők" hogy ez nem ilyen egyszerű. Vegyük a konkrét kérdést a kérdező konkrét szempontjából és a kérdés megfogalmazása által felállított kereteken belül válaszoljunk!

Az általános vélekedések szerint a skorpió kifejezetten ragaszkodó, szóval abban nem tért el. Szexmániásnak sem szexmániásat írnak, hanem ha valakit közel enged, akkor azzal érzéki és fontos neki a szexualitás. Ez nem szexmániásság. Szexmániásnak inkább a nyilast, kost és a bikát lehetne mondani. A skorpióról viszont van egy olyan általános vélemény, hogy az egyik legbosszúállóbb, ami szakítás szempontjából nem a legszerencsésebb. Egy ragaszkodó és bosszúálló emberrel nem lehet szépen szakítani.

Viszont mint írtad is, hogy nem olyan szerinted mint egy skorpió, akkor miért kérsz tanácsot, hogy miként kell szakítani egy skorpióval? Látod, én nem kötöttem bele az alap megközelítésedbe, viszont saját magadnak is ellentmondasz

2018. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ezerszer elmondtam már neki miért nem jó a kapcsolatunk"

No látod, ez a baj!

Ne azt mondogasd, miért nem jó, hanem azt, hogy nem akarod tovább folytatni vele!

Ezt megérti, míg az első esetben variálni fog, hogy előbb-utóbb megfeleljen neked.

2018. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!