Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek mérleg szűz...

Szerintetek mérleg szűz aszcendenssel és bak vízöntő aszcendenssel jó kapcsolat jöhet létre?

Figyelt kérdés
A párom bak, én mérleg, és sokan írták meg olvastam hogy nem igazán illenek össze de mi valahogy teljesen jól összeillünk mindent megtudunk beszélni, ennél jobb párkapcsolatom sosem volt. Akinek nem jött be és hasonló volt a csillagjegye annak miért nem? Ha van tapasztalata valakinek erről, akár jó/rossz nyugodtan írjon.

2018. aug. 23. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

1. csak a napjegy kevés

2. minden kapcsolat jó az elején

2018. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dikkeszmen válasza:
Hmm, érdekes, már nem az, hogy csillagjegyek nem passzolnak, hanem hogy ilyen bullshitet első kattintásra találtam. Gondolom a párod is hasonló szinten van mint te, ezért passzoltok össze ennyire. (bocs ha sértő voltam, de ez már a legalja, ha valaki csillagjegyekből állapítja meg, hogy egy párkapcsolat mennyire működőképes vagy sem...)
2018. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!