Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfiak szeretitek, ha...

Rák férfiak szeretitek, ha kezdeményeznek vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint én szeretem. Könnyen nyitok egy olyan személy felé, aki derűs és érdeklődő. Ez azonban még nem jelenti azt, hogy mások ugyan így vélekednek!
2018. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Zárkózott típus vagyok, de ha elkezdenek beszélgetni velem, hamar oldódok és ha megvan a közös hang, akkor bármi kisülhet belőle.
2018. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kedvelem. Egyfajta önbizalmat ad, és később már könnyebben megnyílok.
2018. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélgettünk pár hónapja egy kiránduláson. Rajtam kívül még 4 rák srác volt a csapatban, és 2 oroszlán. (Többiek lányok.) Vicces volt. A két oroszlán azt mondta szeretik, mert bejön nekik ha tudják, hogy bejönnek a nőnek, mert úgy már biztos nem visszautasítás lesz a dologból.

Mi meg rákok egytől egyig arra szavaztunk, hogy NEM.

A rámenősség egyikőnknek sem jön be. Oké, beszélgetünk a csajjal, meg minden, de azért akivel komolyan gondoljuk, annál fogunk mi magunk lépni. Ha pedig nem lépünk az egyértelmű jele annak, hogy az adott csaj nem jön be.

2018. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!