Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Készítene valaki horoszkópom...

Készítene valaki horoszkópom alapján jellemzést rólam, a jövőmről?

Figyelt kérdés

Persze, ha nagyon alapos és a múltamról is sokat tud a jellemzés alapján (ergo van esélye, hogy a közeljövő eseményeiről is hellyel közzel alapos), akkor nem kívánom ingyen. Tehát, adataim: Születési idő: 1978.11 17. Enying.

Köszönöm szépen!


2018. aug. 27. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

igazából az idő is számít óra perc... egy álltalános értelmezést tudok mutatni online, mert én se értek hozzá csak van egy ilyen ismerősöm

[link]

ha az életemet egy fához hasonlítom minden választásom és dontésem egy egy ág, mind a maga következményével, tehát szerintem a jövő mint olyan nem megbízható, hisz rengeteg ág van, kivéve a desavu day, mikor minden pontoan úgy történik ahogyan azt elötte álmodtad ;) de ki akarja kétszer ugyan úgy megtenni, bár előre poén :P. ponto múltat lehet mondani, pontos jövőt nem. PL nekem amit mondtak (balra) én jobbra mentem, mert ne nemám mán már, hő te! és sikerült, így utólag meg balraa talán jobb lehetett volna de nem az lennék aki.

2018. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!