Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfinél el lehet...

Oroszlán férfinél el lehet érni valamit ezzel?

Figyelt kérdés

Ha nem foglalkozok vele, és úgy kezelem, mintha nem lenne számomra fontos? Ez fekelti az érdeklődését? Nyílván bántaná a "hiúságát", de ez mennyire késztetné arra, hogy lépjen? Hogy beinduljon benne a "vadászösztön"?

Előzetes ismeretség már van.



2018. szept. 3. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Egy macskafélének úgy lehet felkelteni a vadászösztönét, ha hátat fordítasz neki.
2018. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
vadássz le neki egy gazellát
2018. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan kérdező, te mi a francot gondolsz?!

Hogy ha valakinek ilyen meg olyan a "horoszkópja" akkor biztoan ilyen meg olyan a személyisége? Szokjatok már le erről.

De az ötlet amúgy jó, mert ha látja hogy nem érdekel téged, akkor legalább megkíméli magát egy ilyen idiótától.(remélhetőleg)

2018. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én oroszlán férfi vagyok, engem hidegen hagyna :) Megrántanám a vállam, és mennék vissza Red Alertet játszani.
2018. szept. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2018. szept. 4. 05:25
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
A napjegyén kívül tudsz mást is?
2018. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlánként én akkor támadok, amikor megéhezek. Nem egyszer volt már, hogy kellette magát a potenciális préda, de nem mozdultam rá, mert nem voltam éhes.
2018. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha hiszel az ilyenekben, akkor ez pont rossz. Elméletileg nekik mindig kell legyezgesd a hiúságukat. Már ha hiszel az ilyesmiben...

Bár van egy haverom aki oroszlán, hát ő rá véletlenül igaz. Neki az elejétől fogva igényli, hogy elámuljanak tőle. Besértődik, ha kéreti magát valaki

2018. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ezeket a válaszokat is nagyon köszönöm!

Sajnos a napjegyén kívül más ilyesmit nem tudok.

Még annyit hozzátennék a leíráshoz, hátha ez más megvilágításba helyezi a dolgokat, hogy korábban már tetszettem az illetőnek.

2018. szept. 4. 18:18
 10/17 A kérdező kommentje:
El is kezdett alakulni valami, de aztán bizonyos körülmények miatt félresiklottak a dolgok. Valamilyen szinten sikerült megbeszélni. Most épp sehányadán nem állunk egymással 😅
2018. szept. 4. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!