Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 28 éves oroszlán férfinél...

28 éves oroszlán férfinél esélyes lennék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és a főnököm 10 évvel idősebb és nagyon megfogott benne valami..nagyon vonzónak találom csak felkéne hívnom magamra a figyelmet.de hogyan? egy gyárban dolgozok..
2010. júl. 3. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:
én is oroszlán vagyok
2010. júl. 3. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a cs.jegy itt most lényegtelen, egy 18 éves gyári dolgozónak semmi esélye nincs egy 28 éves főnöknél! Legalábbis ha komoly kapcsolatot akarsz tőle... Szexre van esély. Komolyra is van persze némi esély, csak kevés.
2010. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

istenem ezek a csillagjegyek -.-"akkora nagy baromság és minden nap, van ilyen kérdés-.-"

Nem gondoljátok már fárasztónak?Semmi köze ehhez...am igen van esélyed,de ink,szexre...

2010. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hm nem tudom igazából nem kell pasi de úgy megfogott benne valami..
2010. júl. 3. 21:48
 5/6 anonim válasza:

Valószínűleg az fogott meg benne, hogy van pénze és valami látszólagos kis hatalma is. Esetleg tud értelmes magyar mondatokban beszélni, szemben a gyári munkásokkal.


Esélyed nincs, talán gumival bevállal, ha eléggé kanos.

2010. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már azóta beszélgettünk és megismerkedtünk picit szóval ... :)
2010. júl. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!