Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfinél el lehet...

Oroszlán férfinél el lehet érni valamit ezzel?

Figyelt kérdés

Ha nem foglalkozok vele, és úgy kezelem, mintha nem lenne számomra fontos? Ez fekelti az érdeklődését? Nyílván bántaná a "hiúságát", de ez mennyire késztetné arra, hogy lépjen? Hogy beinduljon benne a "vadászösztön"?

Előzetes ismeretség már van.



2018. szept. 3. 23:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem kelletni akarom magam neki. Csak éreztetni vele, hogy nem kaphat meg bárkit, akit csak akar.
2018. szept. 4. 18:22
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is emiatt nem jöttem össze egy lánnyal. Nem foglalkozott velem eléggé,mindig nekem kellett írnom és teperni
2018. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjuk már ezt az egész horoszkópos dolgot, nem jön rá senki hogy értelmetlen?
2018. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Majd abbahagyjuk, ha az oldal üzemeltetői leveszik ezt a kategóriát, de amíg itt van a kategória, lesznek olyanok, akik a téma iránt érdeklődőként fognak ide írni (meg trollok is, akik feleslegesen jönnek ide, lehet menni más kategóriába is, van bőven).


Kérdező, a születési dátumát sem tudod?

2018. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megírtam prívátban :)
2018. szept. 4. 22:11
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Az oroszlán nem szereti, ha játszadozni akarnak vele. Neki az egóját kell fényezni. Vadászatra ösztönözni a kos jegyűeket kell.

(Tapasztalat)

2018. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. szept. 18. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!