Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán csillagjegyű férfi...

Oroszlán csillagjegyű férfi milyen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Külsőre általában igényesek, nagyon fontos nekik a pénz a kényelem és a jólét. A nőkkel kapcsolatban elég magas elvárásaik vannak. Nekik kifejezetten fontos, hogy a párjuk szép és ápolt legyen.


Jó tulajdonágaik: jó társasági emberek, nagyvonalúak, a szeretteikért mindent megtesznek, őszinték, szenvedélyesek


Rossz tulajdonságaik: hirtelen haragúak, zsarnokoskodók, konfliktus helyzetben kissé öntelten viselkednek, nagyon szeretik ha körberajongják őket, emiatt sokszor naivak, könnyen megvezethetőek


Ez persze általánosítás, de én a legtöbb oroszlán ismerősömet ilyennek látom.

2018. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb baratnom oroszlan, illetve volt tobb oroszlan ferfivel dolgom:)


Anyagiasak olyan teren hogy szeretik a penzt es a joletet maguk korul, teljesen mindegy hogy milyen kinalatban de csillogjon korulottuk minden. Ha valami olcso onmagatol ra se nezne. Baratnom rendszeresen elkunyeralna tolem a cuccaim mikor kiderul hogy par szaz vagy par ezer forintert vettem csak pislog!:)

Szeretik a szexet, de csak azert mert korul tudjak magukat fenyesiteni, meg ha nem is valami nagy szamok az agyban! :) Az mindenkepp pozitivum hogy magabiztosan mennek haladnak elore elkepeszto a kommunikacios keszseguk... Sokakat maguk melle allitanak a magukbol eredendo melegsegukbol es sugarzasukbol!

Nagyon joszivuek es odaadoak am ha elveszed eloluk a rivalda fenyt nem allnak jot magukert.... Baratnom hasonloan tett, nem esett nehezere tul menni a hatarokon “macskaharc” keretein belul, hat velem nem jo lora tett, mert visszanyalt a fagyi, azota tudja hogy nem mindenkit erdemes leneznie meg pillanatig sem!( evek ota joban voltunk vagyunk ez a kisebb kiteroje volt :) )


Egyebkent en kedvelem az oroszlanokat a nagykepuseg es folenyesseg tapasztalataim szerint mar az elmult idoben inkabb alapveto tulajdonsaga lett az embereknek ami nem feltetlen csak az oroszlan jegyuekhez kapcsolhato!

Egyebkent en rak vagyok skorpio aszcendenssel! Es oroszlan holddal :)

2018. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Pökhendi, egoista, gőgös és mindig mások véleménye érdekli(pl idegeneké, akiket az életbe nem látott és nem is fog).
2018. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Többiekhez csatlakozva nyilasként a legőszintébb szeretetemmel, állandó támaszommal is azt tudom mondani, hogy meguntam azt, hogy nekik csak rajongótáborra van szükségük és azt is, hogy mindig mindenkiről szeretnének tudni és valóban fölényesen beszélni róluk, nagyon bunkó módon, ezt is azért, hogy az "alattvalóknak" ne legyen önbizalmuk
2018. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az exem oroszlán volt, a mostani párom haverja is oroszlán, mindketten kicsit mintha elvárnák hogy dicsérjem őket 0-24 ben, egoisták, de amúgy belül nagyon tudnak szeretni és imádnak játszmázni. Passzív agresszív volt a párom nagyon. Hamar megsértődött. De egy bizonyos mértékig élveztem ezt a játszmát, ameddig nem vitte túlzásba. Mókás volt. Jók az ágyban ;)
2018. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!