Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő fiú és a rák lány...

A vízöntő fiú és a rák lány hogy illenek össze? Tapasztalaitokat is írjátok le légyszi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam egyszer egy rák lánnyal bár nem biztos hogy lány volt mert nagyon ráharapott a műszerre, bár az is lehet hogy nem tetszettem neki:/ Am összeillenek mint a 220 és a vezetík.
2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne illenének össze!A ráknak ollói vannak,a vizöntő meghát vizet önt,úgyhogy a a rák szereti a vizet,főleg a forrót,tökéletes a kiegészítés ha a rákocska csípkedni akarna az ollócskáival,a vizöntő telibek@rja egy üst forró vízzel:D:D:D:Phehe
2010. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó párosítás, tudok ilyen házaspárról is.

A rák házias és kedves, én szeretem bár mivel én kos vagyok kevésbé kedvelnek a rákok, sajnos.

2010. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vízöntő vagyok, a barátom rák, 6éve vagyunk együtt.

És azt hiszem már elég nehezen tudnék nélküle élni :)


A rák féltékeny, a vízöntő szeret flörtölgetni viccből is. A vízöntő társaság kedvelő, a rák meg parás és inkább elbújkál. Viszont jókat tudnak vitatkozni, mert mindig más a véleményük így sosem unalmas az életük :)

A ráknak sok szeretgetés kell, de ezt a vízöntő nem mindig tudja, mert a rák nem mondja hogy mit akar.


Nah, mind1, nem tudtam írni semmi okosat.

2010. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg a 14:39-es vízöntő rákja vagyok. :D

6 év sok idő, a vízöntő lány mellett mégis csak perceknek tűnik, s ilyen percekből sose elég ez a pár. :)


Valóban van féltékenység, a vízöntő hűségének hiánya miatt viszont nem is teljesen alaptalan. :P


Vízöntő szintén sok törődést igényel, viszont szeret lázadni/ellenkezni/újítani. A rák viszont nem szeret annyira újítani, inkább a régi bevált dolgokat kedveli, szóval vannak azért konfliktusok is.


Szóval szerintem nagyon jó kapcsolat is lehet belőle. :)

2010. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 24. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyapám vízöntő nagyanyám rák, már megvolt az ezüstlakodalmuk. papó imádja nagyit! nagyi hordja a nadrágot, papó a papucs.
2010. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!