Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen egy halak...

Szerintetek milyen egy halak ember rák aszcendensel?

Figyelt kérdés
Negatívumok, pozitivumok, tapasztalatok.

2018. nov. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Gyenge, leginkább.
2018. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Várom a konkrétumokkal alátámasztott válaszokat :))
2018. nov. 1. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem két halak párom volt. mind a kettő munkakerülő volt igencsak, de akiket ismerek halak horoszkóppal, nem igazan szeretnek dolgozni, egy hónapot dolgoznak, 3-at otthon vannak.iskolából lógtak stb.jót nem tudok mondani..
2018. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%

Konkrétumok:

-édesanya testi, lelki állapota a terhesség és a szülés alatt

-csecsemőkorban megfelelő mennyiségű, minőségű és változatos inger

-biztonságos és nyugodt családi környezet

-beilleszkedés az óvodába

-beilleszkedés az iskolába

-kapcsolat a szülőkkel

-baráti kapcsolatok


Csak felsoroltam egy párat, mondjuk ezek eléggé sokat tudnak tenni egy ember milyenségének kialakulásában, persze ettől sokkal több van.

2018. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tobb halak jegyut is ismerek noven ferfiban is..

Nagyon sikeresek az adott dologban amit csinalnak van koztuk akire nagyon jellemzo a halak jegy, almodozo, lamental... de nagyon dolgos a maga tempojaban nagyon kreativ es igy vagy ugy eleri a celjat! Az viszont biztos hogy nagyon befolyasolhato! De nem gyokeresen egy emberre hallgat hanem az impulzusokra amiket tapasztal a kornyezetetol.. Konnyen rafugg dolgokra a tobbseguk valaminek a fuggoje! De kinek nincs valamije?

az egy hatalmas teveszme hogy a rak jegy is egy gyenge sot a leheto egyik legrosszabb tipusu ember :) Vegletek embere egyszer ilyen egyszer olyan neked ilyen masnak olyan! Egy csendes gyilkos! Hugom rak jegy de meg ennyi kitartast, vehemensseget es “hatast” amit emberekre gyakorol meg nem lattam.. nagyon tuzrol pattant kiscsaj, elozmenyek nelkul neked tamad vedi magat baratait vagy a csaladunkat... De ugyanakkor nagyon zarkozott nem sok mindent tudni a dolgairol csak csinalja o is ahogy gondolja! De mindig igy vagyugy elerte a dolgokat amiket akart! Meghozza nem is akarmit.. magasra teszi maganak a lecet, sokan a kornyezetebe alabecsulik mert nem all le vitatkozni jelentektelen dolgokban, nem szol hozza szamara nem szimpatikus emberekhez.. feleslegesen nem jopofaskodik senkivel, vedi a maga kis vilagat es megvalogatja kit enged be.. Neha nagyon eroszakos is tud lenni ha valamit akar es azt most rogton es ha nem vagy benne partner megy es teszi egymaga... megbantjak nagyon bosszuallo es onnan vag vissza ahonnan a legeosszabbul esik az embernek... viszont nem haragtarto ezek utan:-)

34F

2018. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Én pont ez a kombináció vagyok :D

-álmodozó

-túlérzékeny

-elvileg finom lelkű,csak én szeretem tagadni

-hűséges 100%osan

-gondoskodó

-kissé sértődékeny

-van egy "páncélom",sokan azthiszik rideg és érzéketlen vagyok

-megbízható

-amit akarok,addig harcolok,amíg el nem érem

-annyira nem vagyok családcentrikus..

-eléggé szeretetre éhes

-régen naív,már nem :D

egyenlőre ennyi jutott eszembe . :) 23L

2018. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
katasztrófa. képzelj el egy kétlabon járó sértődékeny egyént, gyors hangulatváltozásokkal.
2018. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!