Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak szerintem túl komolyak a...

Csak szerintem túl komolyak a Szűz csillagjegyű emberek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Szűzjegyű vagyok, lazán kezelem a legtöbb dolgot, sokat nevetek pláne ha van partner hozzá, egyedül a rosszindulatot gyűlölöm, na azt komolyan veszem.
2018. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Inkàbb meglehetősen realista a legtöbbjük.Nagyon két làbbal jàrnak a főldön és nehezen mutatjàk ki az érzéseiket.Ennélfogva ridegnek tűnnek.Borzasztó kritikusok tudnak lenni.Semmi nem elég jó nekik.
2018. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te milyen jegyű vagy?

Lehet, nem ők a túl komolyak, hanem te vagy túlzottan komolytalan csillagjegyed miatt!

2018. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűz jegyű vagyok. Éles a nyelvem és sokat kritizálok, egyszerűen ez jön belőlem. Viszont, ha kellőképpen jóban vagy velem, akkor ez mérséklődik. Sokat nevetek, viccelődök, komolynak nem mondanám magam, de tudok az is lenni.
2018. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én egy szűz csillagjegyű fiút ismertem még középiskolában.Ő folyton viccelődött nevetett(sokszor undok humora volt)és sok önbizalma volt,menőnek tartották.Egy rakás órán csak rajzolgatott és zenét hallgatott,sokat puskázott,nem vette komolyan a tanulást,az embereket.Lelkiismeretfurdallása sem volt sok,ha megbántott valakit a beszólásaival.Viszont a legtöbb ember bírta őt.Kicsit irigyeltem.Olyan érzésem van,mintha végigtáncolná nevetve az életét.xD (pedig szerintem nem érdemli meg :( )
2018. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, komolyak, de ez az előnyükre válik munka szempontjából, mert nagyon is tudnak figyelni a részletekre.
2018. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

En noben egyaltalan nem szeretem oket, szerencsere ok sem szimpatizalnak velem ugyanis soha egy szuz jegyu csajjal nem voltam egy barati tarsasagban, csak az osztalytarsaim akiket inkabb hanyagoltam!

Ferfiben kettot ismertem, mindkettoben kozos volt a precizitas, munkaban valo terhelhetoseg ugyanakkor nem "feltuno" alakok voltak...

Viszont a ket ferfi kozul az egyikkel volt valami bohockodasunk, szexben nagyon nyitott volt, sot mar annyira hogy dolgozott is benne:-DDDDD Hat nalam itt elvesztette a "komoly" jelzot persze nem negativumkent.. xxx

2018. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 jdfGabrella ***** válasza:
Ez inkább a levegő elemu jegyekre igaz.
2018. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kedves kérdező, te mit értesz pontosan "túl komoly" alatt?
2018. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
60%
Nekem inkább az a zavaró hogy folyamatosan olyan dolgokról beszélnek nekem ami senkit sem érdekel.
2018. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!