Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnám a sértett, szűz...

Hogyan tudnám a sértett, szűz csillagjegyű szerelmem kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Azt mondják a szűz csillagjegyű férfiak nagyon sértődékenyek, ignorálják a partnert akkor is ha egyébként szeretik. Érdemes hát nekem “futni” utána, nekem udvarolni, kiengesztelni, vagy jobb ha hagyom? Azt is olvastam, hogy azzal lehet őket visszahódítani ha levegőnek nézzük ôket. Egyébként nagyon igaz rá, minden általános szűz jellemző. Szerintetek keressem én, járjak finoman a nyakára, az jólesik nekik, vagy pont nem? Szűz jegyű férfiak is segíthetnének.
2018. okt. 26. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha hagsz neki időt.
2018. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Szűz vagyok. Találd meg az egyensúlyt a hanyagolás és a nyakára járás között.

Ha túl sokat tepersz nem fogod érdekelni kiábrándul, ha egyáltalán nem teszel semmit akkor meginkabb .

2018. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ajjajjjajjj... ez nem lesz könnyű! 😁 Szűz férfi vagy?
2018. okt. 26. 15:29
 4/14 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Szintén szűz férfi vagyok a rosszabbik fajtából (amúgy nem hiszek a csillagizékben).


Nyakamra járástól egészen biztos kikészülnék. Tartsd meg a távolságot, de közben éreztesd, hogy ott vagy neki ha kell. Sokat dob a dolgon ha a gyomránál fogva kedveskedsz neki.

2018. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom csillagjegye is szűz.. Ő amikor azt mondja “hagyjál” akkor is arra vágyik, hogy menjek utána. Mondjuk ő amilyen könnyen sértődik, olyan könnyen engesztelődik is.
2018. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na most akkor keressem, vagy ne keressem??? 😞
2018. okt. 26. 16:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne keresd, de ha ő keres vagy találkoztok,akkor éreztesd vele hogy fontos neked.
2018. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

4 Krúdy javaslatát szívleled meg.

Gyöngyöző aranysárga húsleves...

Óbudán a Kéhli vendéglőbe hívd, ahol van a mai napig igazi kishúsleves csibemájgombóccal vagy forró fazék Krúdy kedvenc velős csontjával.

2018. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ő fog keresni? Makacs és meg van sértődve... és szerintem a büszkesége sem engedé.
2018. okt. 26. 16:53
 10/14 anonim ***** válasza:

ugyan úgy ahogy a többit, nem a csillagjegye hanem a többi haározza meg.


ismered-e a szeretet nyelvét?

érintés, idő, pénz, szívesség, ajándék.

asszem ezek vannak. Mnidenki egyet vagy kettőt preferál mint a szeretettség kifejezési formája.

2018. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!