Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a rák csillagjegyű nőkről és férfiakról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek két teljesen egyformát.

Egy volt kolléganőm például nagyon dinamikus tűzrőlpattant nő volt rák napjegyűként, egy volt férfikollégám állandóan hadonászott a kezével, szóval bármit képes volt leverni, ami a közelében volt, egy mostani férfikollégám meg teljesen elvarázsolt és a saját kis világába van bezárkózva.

2018. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Én megfogalmaztam meg magamnak egy szabályt, amit be is tartok, miszerint: rák férfitől menekülj!"

Ez az én életemben alakult így, és valahogy a rák pasik olyan mulyák, hamar elkényelmesednek, és rátelepszenek a másikra. Viszont szívesen főznek pl.

Na, jó, ez az én tapasztalatom, nyilván nem igaz mindenkire.


A rák nő pedig vagyok, tehát az részemről teljesen rendben van :-)

2018. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A Rák hapsik családcentrikusak, ha ez nem jön össze, akkor magányos farkasok maradnak inkább. Fealadattudatosak, de kell melléjük egy feladatkiosztó ember. Fantáziadúsak és kreatívak, mély érzésűek, a múlt fontos nekik és egy támpont az életükben. Inuitívak.
2018. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam rák férfival és azóta elvarázsolt :)

Olyan őszintén mosolyog,nevet és még humora is van.

2018. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jot nevettem...feladatkioszto kell mellejuk...ez igaz.

Nem valami kreativ a Rak ferjem,ezert en kitalalok dolgokat,de o meg tudja valositani,ugyeskezu...:)

A mulya is igaz,nem egy tuzrolpattant szenvedelyes ember.

En meg Rak nokent is nyugis vagyok,es csendes,de mellezze,en is tuzrolpattantnak tunok.

Jol es kevesbe jol elviseljuk egymas hulyesegeit 31 eve.

2018. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En szeretem a rak palikat es ok is engem... Mivel en is rak vagyok jol kijovok a rak csajokkal is... Szerintem ket fajta rak letezik a dinamikus es szenvedelyes es a nyugis de megis fu alatt eleri amit szeretne..

En a szenvedelyesebb fajta vagyok abbol is a javabol az oroszlan uralta bolygoimbol adodoan..:-)


A rak ferfiak nagyon turelmesek kitartoak akaratosak nagyon nagyon jo erzekuk van az uzlethez, penzhez... Nagyon erzekiek es a szex fontos szerepet jatszik az eletukben a csaladjukkal egyutt ahol a legjobb baratok illetve a "rendes" csaladtagok is jelenthetnek szamukra mindent...

Imadjak a gyerekeket, ok is egy nagyra nott gyerekek neha ..:-) szeretik a kenyelmet, luxust kisse hedonistak akar a bika jegy.. De annal onzobb es sokszor onmaguk velemnye a mervado..

Manipulativak, ugyanakkor az utolso forintjukat odaadjak ha segitsegre van szukseged...

Rak nokrol akar magamrol priviben ha vkit erdekelhetnek a tapasztalataim...

2018. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 De La Cruse ***** válasza:
55%

Eleve hülyeség egy babonával korlátozni magad bizonyos típusú emberek felé való nyitottságra.

Sok jóval szemben korlátozod saját magadat.

2018. aug. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Misike21 válasza:
A Rák nők a legjobbak szerintem mind a konyhàban mind az életben . Családcentrikusak . Párom Rák . Én nekem csak pozitív tapasztalataim vannak .Barátaim Java része Rák : társasági emberek és segítőkészek ami persze oda - vissza működik .
2018. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem a legjobb barátnőm rák és imádom a csajszit, pedig aztán skorpióként igen nehezen tűrök meg néhány embert. Mindene a családja és a barátai, tűzbe menne at igazáért, ő az az igazi szenvedélyes intuitív magával ragadó rák. Ez a magávalragadóság szerintem minden rákra igaz. Volt egyszer egy rák férfi is az életemben, akkor fogadtam meg, hogy soha többet rák pasit. Ő is szenvedélyes volt, szenvedélyesen makacs a lehető legrosszabb értelemben. Pont a híresen jó rák tulajdonságaival tette tönkre a saját életét. A túlféltéssel, a túlzott kötődéssel, örökös melankóliájával és szerencsétlenkedésével. Soha nem tudta,hogy segítsen magán, de a tanácsokat se fogadta meg, mondván csak ő szenved ezzel, másnak fogalma se lehet az egészről. A világ minden baja az övé volt és ha vele voltál, akkor a tiéd is. Lehet, hogy ha valaki hozzá hasonló személyiség lett volna mellette, akkor nem jut el idáig, de nekem elvette a kedvem a rákokkal való kísérletezéstől. Ez nyilván nem azt jelenti,hogy elvből elfutok egy rák férfi elől, de megtartom a tisztes távot.
2018. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valakivel jól kijövök, tőlem lehet akár rinocérosz is.
2018. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!