Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok ikrek sztereotípíákat...

Tudnátok ikrek sztereotípíákat mondani?

Figyelt kérdés

bak vagyok és szeretném ha valaki együttérezne velem és segítene gyűlölni a szarkupac ikrek exbarátomat (skorpió hold és ikrek aszcendáns vagyok lmao, az ő többi jegyét nem tudom)

serious inquires only!!!! köszipuszi


2018. nov. 27. 17:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
73%
Bakot elírhattad, max vak. Szóval együttérzek nemtudom miben, de együtt. "Szarkupac ikrek exbarát" ikrek vagyis többesszám, ketten vannak. Skorpiók nem léteznek a Holdon sőt az nem aszcendáns, hanem aszcendens. Ha ikrek, akkor mindkettő szarkupac? Sok helyen hibás a kérdésed.
2018. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok. Azt a k...a. Ha ennyire gáz vagyok,mint ahogy írjátok, tuti elmegyek agydokihoz...Ha elvállal. Ami azt illeti, a bak és az ikrek eleve nagyon rossz páros. Nem éppen a legjobbat hozzák ki egymásból. Bár az ikrek tényleg nem egyszerű jegy, de ha te egy szakítást így kezelsz, hogy nyilvánosan gyűlöljük együtt az ikrek exemet és gyakorlatilag általánosan az összes ikrek jegyű embert alázzuk le, mert te csalódtál, nem csoda, ha elmenekült...
2019. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo,en megertelek,es segitek.

En is gyulolom az Ikreket.Azota,miota megtudtam,h megcsalt a ferjem,egy kacer,tapados,nagyszaju,kozonseges ,Ikrek jegyu novel.

A no bosszuallo,gyulolkodo kavarogep.Azt hitte agas lovon ul.De miutan lapatra lett teve,engem kezdett zaklatni,irogatott,hivogatott.Szet akart valasztani minket,meg terhesseget is hazudott.

Amugy sok Ikrek jegyut nem csipek,anyosom is az,locsifecsi,erdekember,kollegam ,ketszinu,behizelgo,arulkodos,alattomos...


Szoval nekem sincs veuk jo tapasztalatom.Pedig alt.ban kozkedveltek,mert ket oldaluk van,egy megerto,kedves,nyalizo,pedalgep,es egy bosszuallo,alattomos.

2019. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!