Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreket várunk, mindkettő...

Ikreket várunk, mindkettő kislány lesz. Eddig a Lelle és Villő nevekre gondoltunk. Nem nagyon van ötletünk, tudnátok mondani néhány nevet?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 10:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%

Először is gratulálok! :)

Másodszor: most az a kérdés, hogy tetszenek-e a nevek (nekem igen),

vagy hogy milyen második név illene hozzájuk?

2017. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
36%

Szép magyar nevek. Végre valaki nem gusztustalan szappanopera nevekben gondolkodik.


Néhány magyar lánynév : Kála, Édua, Rege, Hanga, Zille, Arina, Bíborka, Boróka, Tímea, Sarolt.

2017. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%
Mindkettő borzalmas. Sokat fogják őket csúfolni.
2017. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
33%
Nálunk a lányokat Larának és Jankának hívják.
2017. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
61%
Ha nektek tetszik, akkor maradjon! Az a fontos, hogy nektek szép legyen. A Villő nekem is nagy kedvencem, a Lelle annyira nem tetszik. Zille, Kincső, Csenge, Rege hasonló kategóriájú nevek még, ha ezeket szeretitek.
2017. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%

Ne haragudj, de ez a Lelle-Villo paros a legfelkapottabb, pont ma reggel olvastam es tegnap is, meg mult heten, hogy irtak hogy ha kislany akkor Lelle vagy Villo. Az en szememben annyira osszekapcsolodott ez a ket tucatnev hogy azota is Lellevillo jut eszembe mint kislanyneves kerdesnek, erre most olvasom a tiedet ahol ezeket akarjatok pont Ti is :)))

Eltekintve attol hogy egyik sem tetszik, itt gyakorin olyan szinten elterjedtek szajrol-szajra (kerdesrol kerdesre) hogy TENYLEG nincs olyan neves ketdes ahol ne merulne fel a lellevillo szindroma. Senki nem ismer mas lanyneveket?!

2017. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
37%

Ja bocsi meg a Zille is ilyen.....


Mint regen a DoraNoraFlora, az ma a LelleVilloZille. Nekem ha tetszenenek sem kellene egyik sem, mert tipikus gyakorikerdeses nevek. Az elmult par hetben kerdesrol kerdesre egyee tobb valaszolo dont mellettuk a szajhagyomany miatt :)

2017. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálok! :)

A Villő nagyon szép név, a Lellét eddig nem hallottam, azon kívül, hogy Balatonlellét így emlegetjük.

A fenti kommentekben nagyon szép nevek vannak, én csak annyit mondanék, hogy szerintem kerüljétek az összecsengő, rímelő neveket ikreknek. Ne ez legyen a szempont. Később rosszul jöhet ki a lépés, utálhatják, komikus lehet.

2017. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
55%

Nekem tetszik a Villő és a Lelle!

De ezen kívül:

Adrienn

Dalma

Zorka

Zita

Abigél

Borbála


Gratulálok és boldog babavárást!😃

Majd kérlek írd meg,hogy melyik neveket választottatok!😃

2017. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
67%

"Mindkettő borzalmas. Sokat fogják őket csúfolni."

Kik fogják csúfolni ? Ismerek ovis és iskolás Lellét, Villőt. Egyiket sem csúfolják. Ha Lora, Kiara, Mia lehet egy lány, akkor nehogymár a magyar név ciki legyen.

2017. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!