Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfit miért veszik...

Nyilas férfit miért veszik körül nagyon sokszor érdekemberek még akkor is, ha őszinte, romantikus kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Bármilyen aszcendensű nyilas férfinél ezt tapasztalom és azt is, hogy sokszor megfogadják az érdekemberek "tanácsait", emiatt egy őszinte, romantikus, szenvedélyes, nem érdekember nő nem tudja szeretni. Az érdekembereknek sokszor az a jó, ha a Nyilas férfi nem boldog.

2018. dec. 10. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál csillagjegytől függetlenül megállja a helyét.

Akinek vannak ambíciói, az körül megjelennek az olyan emberek akik ebből hasznot akarnak húzni. Egyébként minden kapcsolat mögött van érdek, még a teljesen tiszta őszinte szerelem is arról szól, hogy vele vagyok mert akkor jól érzem magam. Ezért is szokták tőlünk bölcsebbek mondani, hogy akit szeretsz, azt elengeded...

2018. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki sikeres, céltudatos, erős, bátor, azt általában megkörnyékezik az érdekemberek, kérdés ,hogy az illető mennyire lát át rajtuk.

Nekem Nyilas a csillagjegyem, de nem veszem túl komolyan a horoszkópot, csak olyan félkomolyan, az mindenestre igaz rám, hogy hatalmas önbizalmam, szabadságvágyam van, és határozott fellépésem, őszinte és szókimondó vagyok. Sok érdekember van, aki jóban akar lenni velem, rólam általában az ilyen álságos nyalizás lepereg, kivéve persze ,ha éppen bele vagyok zúgva az illetőbe, akkor kell azért legalább egy-két hónap, hogy leessen a tantusz.

2018. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!