Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg nem illik egymáshoz...

Tényleg nem illik egymáshoz egy Skorpió és egy Ikrek jegyű, ahogy az leírják?

Figyelt kérdés

[link] itt olvasható egy ilyen.


De mik a valós tapasztalatok?



2018. dec. 14. 22:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, csakis az érdekel, hogy mi van a való életben. Ha van vkinek tapasztalata és elmondja, akkor az két lehetőségre engedhet következtetni: igaz, vagy sem, ami itt van?
2018. dec. 14. 22:47
 2/14 anonim válasza:
22%

Hiába magyaráznánk el neked ötvenedszerre hogy a csiagok állása NEM befolyásja az életed mint egyén, sem a személyiséged, FŐLEG nem ilyen mértékben.

De te meg sem hallanád,úgyhogy mondom amit hallani szeretnél:

Igen biztos nem illetek össze,dobd a srácot teljesen mindegy hogy mennyire szeret, vagy van bennetek közös,CSAKIS az számít,hogy június 28,vagy június 30-án született. Javaslom továbbra is vezesd az életed aszerint amit a napiszaron és gyiken olvasol.

2018. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kettős jegyű Ikrek hazudásra való hajlama"...


Már itt nem stimmel a dolog.Az én húgom is Ikrek és soha egyszer sem hazudott sőt azt is tudja hogy a másik igazat mond-e vagy sem.


Tehát két tanácsom van.Vagy merülj bele jobban az asztrológiába és csinálj magatoknak részleges horoszkópot, vagy felejtsd el az egészet úgy ahogy van.


Én az utóbbit választanám,a párkapcsolatotok zátonyra futhat ha a párod a bizalmatlanság jelének véli mindezt.

2018. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A 3as válaszadótól végre jött egy értelmes válasz, ami tapasztalaton nyugszik.
2018. dec. 15. 09:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyen pár voltunk, tíz év után szakítottunk aztán elváltunk, mert nem jöttünk ki egymással.

Mondjuk én soha nem hittem a horoszkópban, ezért én nem általánosítanék.

2018. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
25%
Na és egy skorpió/nyilas párhoz mit szólsz? 38 éve vagyunk házasok!
2018. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
szomorú, hogy ettől teszed függővé a boldogságod
2018. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

bocsi, de most ti itt nagyon elhamarkodottan úgy veszitek, hogy rólam van szó. Fel se merül bennetek, hogy vki más(ok) kapcsán tettem fel a kérdést.


Egy a lényeg, hogy keresek olyanokat, akik cáfolják avagy megerősítik ezt.

2018. dec. 15. 14:03
 9/14 bellobig válasza:
88%
Ikrek vagyok, skorpió volt a feleségem, és különösebb probléma nélkül éltük életünk. Barátom, és felesége szintén. Tehát cáfolok.
2018. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sosem jöttem ki hosszabb távon az ikrekkel.Én olyan ikrekkel futottam össze, akik érdekemberek, hazudósak, manipulatívak, dicsekvők.Skorpió létemre én más vagyok, ezek atulajdonságok felettébb bosszantanak, szóval nem jövünk ki és kész.
2018. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!