Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg nem illik egymáshoz...

Tényleg nem illik egymáshoz egy Skorpió és egy Ikrek jegyű, ahogy az leírják?

Figyelt kérdés

[link] itt olvasható egy ilyen.


De mik a valós tapasztalatok?



2018. dec. 14. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy barátom akinek ikrek volt a jegye és kinem állhattam(azt mondják amit akarsz hallani, elcsépelt mondatokat, azt hiszi okosabb mindenkinél és olyannyira félretudnak vezetni pl.volt egy BMW-je és ezzel dicsekedett nekem a randi elején majd felmentunk a házába ami undorítóan lepukkant volt, trehányság..

már a külseje is olyan ikres volt, kis manósan néznek ki szerintem.

2018. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Édesanyám skorpió, édesapám ikrek.

Januárban lesz a 37. házassági évfordulójuk.

2018. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok, a párom ikrek. Valóban hazudott/titkolózott a párom, azért, hogy mondjuk elkerülje a veszekedést... Sok időbe telt, míg rájött, hogy minden apró hazugságra rájövök és ez csak olaj a tűzre, mert ha egyből elmond valamit őszintén, akkor valószínűleg nem is lesz veszekedés. De összecsiszolódtunk ilyen téren is. Minden másban csodálatos harmónia van közöttünk, érzelmileg és testileg egyaránt :). Eddig három éve annak, hogy együtt vagyunk, de más nem is kellene. Szóval van némi igazság a jellemrajzokban (főleg rám), de ez lehet csak a véletlen műve is, szóval ne ezen múljon, hogy esélyt adsz-e a boldogságnak. :)
2019. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most olvastam a linken található jellemrajzot... Nem igaz :D Én imádok mindent pontisan tudni, mélyen belemmi mindenbe és inkább én irányítok, vezető típus vagyok. Szóval ennyit erről a jellemrajzól.

Szerintem mi a párommal jobbá tesszük egymást. (Előző voltam.)

2019. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!