Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek jegyű nők hűségesek...

Az Ikrek jegyű nők hűségesek a párjukhoz?

Figyelt kérdés

Olyasmiket írnak a horoszkópok, hogy kétséges a hűségük.


És mi a helyzet az Ikrek jegyű férfiakkal?



2018. dec. 29. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hulyeseg. Nem a horoszkop donti el ki huseges es ki nem. Ha minden ikrek huseges lenne akkor egy ember nem maradna hoppon,logika
2018. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen hűségesek a párjukhoz.

Az, hogy kit tekintenek a párjuknak, na ott van némi bizonytalanság, mint mindenki másnál is...

2018. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az asztrológia sem azt mondja, hogy az ikrek hűtlen. Egyébként ugyan úgy vonatkoznak az alap minőségek a ffi-ra mint a nőre.

Az ikrek jellemző hajlama az állandó mozgás. A nyughatatlan "mindent kipróbálok" lendület (szemléletet akartam mondani, de pont, hogy nem áll meg szemlélődni, hanem minden kiprobál kicsit aztán tovább szalad)

És bizony ez érvényesülhet a kapcsolataiban is. Részéről ez nem hűtlenség... megy tovább.

Akkor válik hűtlenséggé, ha valami meggátolja abban, hogy nyíltan felvállalja érdeklődésvesztését, és nem megy tovább.

2018. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ikrek jegyű nő vagyok, és olyan távol áll tőlem a hűtlenség, mint Makó Jeruzsálemtől. Egyáltalán nem jellemző rám az állandó pörgés, "mindent ki akarok próbálni" dolog sem. Valóban ilyenekkel jellemzik az ikreket, de 90%-a hülyeség.
2018. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Sokat befolyásol az aszcendens is. Minden csillagjegynél vannak kivételek, de az horoszkóp a nagy általánosságokat tartalmazza. Tehát a döntő többséget képviseli, nekem van ikrek ismerősöm nő és férfi is. Hiába jó partnerkapcsolat, bizony az ikrek nő elcsábul... és az ikrek férfi is megbízhatatlan, mindig a pillanat örömeire gondolnak...
2018. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én is ikrek jegyű lány vagyok.

És rám egészen jellemző, az izgek-mozgok mindnet ki akarok próbálni. 2 éves kapcsolatom végén, adódott volna rá alkalom hogy megcsaljam és olyan sráccal aki tetszett. De nem tettem. Szakítottam vele.

Tehet ikerkkent azt mondom hogy ha nem szerelmes, akkor megcsal. Ha viszont fülig szerelmes (jelenleg az vagyok) rá se bír nézni másra

2018. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Edesanyam ikrek a javabol, tobb helyen is az ikrek jegye ervenyesul(bolygok hazak) 30 eve hazasok a kos Apukammal es sem o sem Anyukam nem csalta meg soha a masikat! Ennyi ido utan neha megy az oda mondogatas szavakban de soha nem csalta meg!☺️
2019. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ikrek? Elnezest a rendes normalisaktol!!!

De egy dilis kolleganom is az,ketszinu,szenteskedo,kozben meg...harsany,sokat beszel,es megcsalta a ferjet a sogoraval...

A ferjem volt szeretoje is Ikrek...ez elmond mindent,allitolag az egyik gyereke se a parjatol van,es tobb idosebb pasival is megcsalta mar....

Nem a kedvenceim...enyhen szolva az Ikrek jegyuek...bocsi.

2019. jan. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most eltekintve attól, hogy ki hisz benne, ki nem, most csak arra az okfejtésre koncentrálva, hogy hűséges, de nem mindegy, hogy kihez. Illetve, hogy ha szerelmes hűséges stb. Ez kb. olyan mint az egyik sorozatban, hogy "-Hiszen te is megcsaltál! -Én nem csaltalak meg, csak nem voltam hűséges. Te viszont hűséges voltál, tehát megcsaltál. És én még azt hittem, hogy ismerlek Patrick..." A hűtlenségen nincs mit magyarázni. Nincsenek kibúvók, nincsenek mentegetőzések, csak a megcsalás szigorú ténye van. Aki ezt megpróbálja megmagyarázni, akkor már mutatja, hogy milyen személyiség.

Most azért megsúgom, hogy én nem hiszek a horoszkópban, de akiket én ismertem ikreket, azok mind hűtlenek voltak. Bátyám ex neje a leginkább. Még nálam is próbálkozott, nem is kicsit. Egy férfi volt közöttük, a többi nő(egyik sem az én párom hála Istennek). Persze ez nem egy perdöntő bizonyíték, csak egy sima véletlen tapasztalat, e mellett meg alapvetően jellemző az emberekre, hogy van az a helyzet amikor hűtlenek. Férfiakra, nőkre egyaránt. Azért a legtöbb megcsalás nem derül ki, mindegy, hogy nő, vagy férfi teszi. Ez egy naiv ábránd, hogy mind kiderül. Amikor bárhol megkérdezik a genetikus szakembereket és azt mondják, hogy bizony nagyjából minden 7. gyerek nem az apától van és ezek csak a női megcsalások és ezek csak azok, amikből gyerek is lesz, akkor igen csak jóhiszeműek ezek a feltételezések.

Az emberek tisztes hányada bizony hűtlen általánosságban és van még egy számottevő hányad, akiknek csak megtörtént már életükben, hogy elcsábultak.

2019. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!