Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfiak hűségesek?

Nyilas férfiak hűségesek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az enyem az, csak kivancsi vagyok, erdekelnek a horoszkopok :D

2016. jún. 11. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
NEM! Ők sosem tudnak a lelkük legeslegmélyéig senki mellett elköteleződni. Mindig kell nekik valami/valaki új kaland, hódítás, élmény. Nem rosszindulatból teszik ezt, nagyon sok embert meg tudnak szeretni, de képtelenek az elköteleződésre.
2016. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Apukám nyilas.Hűségről ugye nem tudhatok mindent, de több mint 40 éve házasok anyummal és nagyon oda van érte.

Szóval olyan csendesebb típus, de bármi van őrá lehet számítani.Most már nyugdíjas, de előtte is elment dolgozni utána egyből haza, kocsmázni egy évben egyszer ment a névnapján kollégákkal.Szóval nem is mászkált el,nagyon otthonülős.

Nyaralni azért eljártak- eljárnak.

Szóval az a nagy szabadságvágy sincs amit írnak.


Másik: régi nagy barátnőm nyilas, mindig az kell neki aki a másé, soha nem volt még egyedül egy kapcsolatban és most nem túlzok.Szóval érdekes.

2016. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat :)

Kedves második, az én kedvesem is olyan mint apukád, csak ő õrökmozgó es mindig visz mindenhova, rajta jobban kiüt a tűz jegy :)

2016. jún. 11. 12:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat :)
2016. jún. 11. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Az jó.Én szeretem a nyilasokat, barátnőm se rossz ember, de ő mégis csak barát.Nem zavar mit csinál a magánéletében.

Egyébként ha apumra rájön, hogy menjenek nyaralni akkor anyuval mennek, nélküle sehova.Viszont anyum nagyon pörgős és eljárogat mindenfelé, de apu nem akar, ő otthon eltévézik. :)

2016. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös, anyudnak mi a csillagjegye? Köszönöm.

Sok Nyilas férfit ismerek, mindegyiket rendkívül hűtlennek láttam eddig, s méghozzá nem csak egy szeretőjük van. Egy biztos: a konfortot nagyon szeretik, s főleg azt, ha egy nő mindennel kiszolgálja őket.

2016. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az vagyok és nyilas vagyok
2016. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, de az ikrel igen!
2016. jún. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
En ahany ikreket ismertem mind csalta a nojet :D
2016. jún. 12. 10:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, anyukám ikrek.
2016. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!