Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Veletek is így van ez?

Veletek is így van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most inkább Halak csillagjegyű emberektől szeretnék kérdezni, ugyan is, felmerült bennem az a kérdés, hogy csak velem van ez így?

Arról lenne szó, hogy a Halak csillagjegy egy nagyon kreatív csillagjegy, és azt mondják, nagyon tehetséges, író, festő, vagy színész.

Én pl imádok írni, forgatókönyveket is meg színészkedni is nagyon szeret-nék(!), mert nincsen lehetőségem a környéken sehol (😔)

Veletek is így van ez? Színészetben, mi Halak tényleg tehetségesek vagyunk? Ez aszcendens-től is függ? Vagy ezt így nem lehet meghatározni?


Csak kíváncsiságból kérdem, és légyszi normális válaszokat, köszi :)



2019. jan. 1. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

02.26 :)

Egyikből sem vagyok tehetséges, sőt, teljesen távol állnak az általad említett dolgok :)

2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1


Neked mi az aszcendensed? :)

2019. jan. 1. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Passzolok, fogalmam sincs. :))
2019. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh... Csak azért kérdeztem, mert nekem Oroszlán az aszcendensem (hm..Halak csillagjegy Oroszlán aszcendensel, jó párosítás :D), és lehet hogy e miatt szeretek szerepelni... De amúgy is sok mindenben hasonlítok az Oroszlánokra :D
2019. jan. 1. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Te is szőrös vagy mindenhol?
2019. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

...


Nem úgy értettem... Azért mondtam, mert az Oroszlán CSILLAGJEGYŰEK általában szeretnek szerepelni.

2019. jan. 2. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
A csillagjegynek köze nincs a képességeidhez.
2019. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm Halak, Oroszlán aszcendenssel. Iszonyatosan irritáló személyisége van, rettenetesen nagyképű, a világ közepének gondolja magát. Szeret szerepelni, legszívesebben elvárná,hogy mindenki kussban üljön és egész nap csak őt hallgassa :D Azt, hogy színészkedni mennyire tud, nem tudom, de szép hangja van, szokott fellépni is.


Két másik halak ismerősöm van, rájuk ezek közül egyik sem jellemző, talán csak az, hogy szeretnek a figyelem középpontjában lenni. Az ő aszcendensüket nem ismerem.

2019. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérdezd meg Hermész Triszmegisztoszt
2019. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!