Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy rendelkezik...

Melyik csillagjegy rendelkezik igazi igazságérzettel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például megvédi gyengébb embertársait, ha látja hogy azok bajban vannak. Segítőkész és kiáll melletük? Én például mindig megvédem azt akit bántanak, persze csak ha jogtalanul és szekálás miatt. Én ikrek vagyok, de azt vettem észre hogy a szűz, a kos illetve az oroszlán jegyűek is megvédik az elesettebb embertársaikat. 23/F

2019. jan. 12. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
A nyilasok az igazság bajnokai.
2019. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Relatív,lelki érettség/eq függvénye...A nyilasok idealisták,sokszor nem látnak tisztán adott szituációban ahogy a többiek is gyakran beavatkoznak amikor nem kéne..Én skorpió vagyok,amikor egy kiskölyök gyors pörgések kíséretében eltaknyolt előttem a tescóban gondolkodás nélkül a hóna alá nyúltam,de az anyja utánam szólt,hogy nem kellett volna "hadd tanulja csak meg"...otthon elméláztam rajta,azóta megvárom amíg mindenki saját magától kel fel a földről,de ott vagyok ha nagyon muszáj a végén pedig mosolyogva bólogatok elismerésem jeléül..
2019. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én mindig kiállok a gyengékért, és van igazságérzetem, de sokszor átlépem a határt, és sokszor azt hiszem csak nekem lehet igazam. Gyakran akkor is az igazság nevében osztom az észt, amikor már be kéne fognom. Oroszlán vagyok, szóval rám például az igazságérzet igaz, de nem feltétlenül az igazi. Több oroszlán ismerősöm is ilyen.
2019. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Kos rak oroszlan
2019. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

Véleményem szerint a kos mindenképp. Nagyon nagy az igazságérzetük és megvan hozzá a kellő önbizalmuk es kiallasuk is hogy tegyenek valamit ha igazságtalanságot látnak.

Es ha ez raadasul szeretteikkel tortenik meginkabb jellemzo

Kos lanykent mondom ezt, de nem csak magam alapjan , hanem mas kos ismeroseimre is igaz ez

2019. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

nyilas akinek a legnagyobb az igazság érzete.. párom nyilas soha nem hazudik mindig igazat mond, neki a hazugság nem létezik...

Bika a legsegitokeszebb

2019. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Akárhogy mínuszolgathattok, akkor is a nyilas a legidealistább jegy, aki a legkevésbé viseli el a zsarnokságot. A nyilas ezen tulajdonsága bármely átfogóbb igényű asztrológiai jellemzésben helyet kap.


Természetesen más jegy is kiállhat az igazságért, és természetesen vannak nyilasok, akiket nem érdekel az igazságtalanság (bár erős a gyanúm, hogy akkor az illetőnek csak a napjegye nyilas, és semmi más), de ez lenne az alaptendencia.


Attól, hogy mínuszt nyomsz, még nem lesz kevésbé igazam.

2019. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kos.
2019. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!