Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért mondják/ írják, hogy a...

Miért mondják/ írják, hogy a skorpió csillagjegyűek perverzek?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul ez meg?

2019. jan. 7. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze, minden 12. ember perverz.
2019. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nők lelkileg tudnak szadizni, főleg, ha van melettük segítő is.
2019. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én aszexuális vagyok, pedig skorpió nő.
2019. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Micsoda diszkrimináció!
2019. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kebot válasza:
92%

Barátnőm skorpió.

Ez nem a leghelyesebb kifejezés, inkább szexuálisan túlfűtöttek. Mivel mindent szeretnek 110%-on átélni, ezért sokkal inkább bevallósabbak az átlagnál. Bátran kipróbálnak olyan dolgokat is, amik más szemében a perverzió határát súrolják. Talán ezért.

2019. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Mert következmények nélkül mondhatják, terjeszthetik (tév)hitüket.

Mindenki azt mond, amit akar és azt akar mondani, amit szellemi szintje megenged kitalálni.

2019. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Hát én extrém módon túl vagyok fűtve.

Nincsenek gátlásaim a szex témával kapcsolatban, nagyon bevállalós vagyok az ágyban, sokat flörtöltem is(szinte mindig), mikor egy sráccal beszélgettem, nekem nem tabu az sem, ha olyat csinálok, ami kissé polgárpukkasztó.

(És akkor is ki jön belőlem a szexuális ragadozó, mikor kicsit felöntök a garatra😅)

2019. jan. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os!


Bezzeh te a telefingott foteledből mindenről tudod a tutit.

2019. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Erről még soha nem hallottam, de most, hogy mondod, rohadtul igaz. Több skorpiót ismerek, mind azok, főleg a legjobb barátnőm. Mindenben talál valamit, amiből ki tud hozni vmi perverz dolgot. Ha azt mondom neki, hogy holnapi nap, akkor persze, hogy az első szó utolsó 2 és a második szó első 2 betűjét fogja meghallani. Nem tudom, hogy horoszkóp kérdése - e. :D
2019. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7


Jó nagy rib@nnc lehetsz.

2023. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!