Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a mérleg jegyűek...

Mit gondoltok a mérleg jegyűekről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a többi csillagjegy véleményére.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 13. 10:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mondtam semmi olyat, a további tapasztalatokra voltam, lennék kiváncsi
2019. jan. 21. 20:35
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Konfliktus kerulo,kedveli a luxust de neki a kepessege nincs eloreteremteni a “semmibol” maximum masok altal eri el, kozvetlenek, beszedesek konnyen szot lehet veluk erteni, kedvelik a lazasagot, a szorakozaast.... a sokat emlegetett szepseguk engem is hidegen hagy az osszes merleg egy tok atlagos arcu testalkatu ember szamomra, igaz egyikre sem tudnam azt mondani hogy “csunya”....!


Rak/bika aszcendens

2019. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilasként 5 évig éltem mérleggel. Konfliktuskerülõ,minden döntést ràm hagyott. Àtlagos (vagy kicsit alatta) külsõ volt a "hölgy".Pénzéhes,sunyi susmutolòs :) Tàrsasàgban jòl el tudta magàt adni (meg az ékszereket amiket ott lopott xd ). Noszogatni kellett,hogy csinàljon valamit,vagy hogy eredményei legyenek ,bàrmi téren.


Ellenben Nagymamàm is mérleg,õ pedig egy Angyal :)

2019. jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A mérleg jegyűek olyanok, mint egy kevésbé érzékeny halak, vagy egy rák.


Konfliktus kerülők, mert legbelül igen érzékenyek, törékeny legbelül a mérleg, csak azért titkolják el érzelmeiket, hogy ezt mások meg ne tudják.

2022. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem mérleg a csillagjegyem, én pont nem szoktam ideges lenni, már évek óta nem szoktam idegesnek lenni, sőt sikeres és szerencsés ember vagyok, okosan gondolkodom.


25/F


Mérleg jegyűeket inkább nem idegesnek mondanám, inkább érzékenyeknek, ergó nem szeretik, nem esik nekik jól, ha bántják őket, akár okkal, de ok nélkül pláne nem tetszik a mérleg jegyűeknek főleg, ha meg ok nélkül bántják őket.

Nem gonoszak a mérlegek, de jó a megjegyző készségük, azaz nem felejtenek.

Haragjukat nem mutatják ki, elrejtik, de tudatuk alatt tesznek, harcolnak azért, hogy a rossz negatív kudarc után jóra forduljon a helyzetük.


Mérleg jegyűeken bár nem mindegyikükön látszik, de amúgy okos kitanult emberek.

dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!