Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfi és vízöntő nő...

Szűz férfi és vízöntő nő mennyire illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Már jó ideje együtt vagyunk párommal.Elég heves vitáink is vannak,de általában hamar megoldódik.Emelet nagyon szeretjük egymást.Érdekelne hogy mennyire vagyunk egymáshoz valóak az asztrológia szerint.

Nem párkapcsolati tanácsokat kérek,csupán csak kiváncsi vagyok.


2010. jún. 30. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy ez egy nagyon jó párosítás,mint a szűz nő és a vízöntő férfi.
2010. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Asztrológia szerint és őszintén?

Semennyire.

A Szűz gyakran szeret magában "őrlődni", elhúzodnia világtól- a Vizöntő meg pont az ellenkezője, biztos nem gubózik be , mert valami baja van, akkor talál magának vmi hasznos elfoglaltságot. Ez már lehet gond.

Akkor a Vizöntő szabadszellemű, mindig az "újat" keresi, a Szűz konformista és konzervatív.


Emellett pedig azt tudom írni, hogy ezek csak amolyan "pillérek" , de egy kapcsolat főpilléreit nem ezek határozzák meg főként, hanem az hogy a jegyben álló dolgok hogyan passzolnak a másikhoz. Írok egy példát. Elméletileg pl. a Kos nem szereti a Skorpiót. De ha már van egyikben-vagy a másikban vmi olyan, ami vonzó (pl. Vénusz-Mars kedvező állása) akkor a legjobb kapcsolat lehet!

2010. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy miért asszimilálnak az emberek a horoszkópra?! Én bika vagyok és volt 4 oroszlán barátnőm és még sok más fajta is. Nem az a lényeg, hogy össze illik e a horoszkópunk, hanem az hogy meg van benne e az, amire nekem szükségem van! A földön kell járni és nem a levegőben.

Szerintem nem így kell gondolkoddni, hogy illik e hozzám a bika vagy a vízöntő. Lehet hogy teljessen eltérő jegyüek, de még is összeillenek. Ezen is gondolkoddni fölösleges,ebbe ölni időt és energiát.... hülyeség.

Illik hozzád? Meg van benne minden? Ezt akarod? Dönteni kell! És nem horoszkópra asszimilálni, hogy majd a horoszkóp megmondja. Mert ezt így nem lehet! Ez baro..ság ! Ha az én párom szakítana velemk, mert egy ezoterikus jósnő akárki azt mondta neki, hogy nem illik össze a horoszkópunk, elszomorodnék , hogy nem vettem észre hogy milyen naív és buta párom volt! De még egyszer ugyan azt a hibát nem követném el.

2010. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves 76%os, én megértelek, de miért hőbörögsz itt?

A rovat neve: ezotéria azon belül is asztrológia. Jópáran vagyunk itt, akik hiszünk ebben. Én sem úgy választottam társat, hogy "csakis Bika/Oroszlán lehet", de azért érdekes olvasgatni az egyes jegyek tulajdonságait.

Nézd, valaki hisz istenben, valaki nem. Va, aki azt mondja, hogy a krumplis tésztánál nincs jobb étel, a másik meg 2 falattól rosszul van.

Nem vagyunk egyformák, de ide általában azok írnak, akiket érdekel. Téged nem érdekel.Így a véleményedet nem ide kell írogatni, ez nem az a rovat....

2010. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kiegészítik egymást.Egyébként is,kiindulva abból,hogy apám és testvérem vízöntő,anyám meg én szűz,és a testvérem meg apám egymás ellentétei,úgy,mint anyám és én.Szóval én nem hiszek ebben.
2010. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
tudod gogleeval már rég megtaláltad volna, ezer és ezer oldal van erre a célra... -_-
2010. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves 82 % -os!

Honnan veszed azt, hogy Én miben hiszek vagy miben nem hiszek, mikor nem is írtam le.?! Mielött számonkérnél, hogy Én ne szóljak bele ebbe a nyílvános blogba, ( amit úgy , érzem hogy a magadévá akarod tulajdonítani, mint a szomszéd asszony a talicskámat) hát közlöm, hogy Én is beleszólhatok és elmondhatom a véleményem úgy ahogyan Te is, És kérlek ne kérjél engem számond , hogy mit teszek vagy mit nem teszek stb....

Akkor most közlöm, kijelentem, hogy igen hiszek az asztrológiában és még sok másban is. Voltaképpen az Én anyukám akit nem fogok kiaddni , Ő nagy neves asztrológus akit már rendőrségi nyomozó csoport is fölkért, ügyek megfejtése véget.

De maradjon ez az Én dolgom ,ha megengeded. Elég sokat tudok a jóslásról , asztrológiáról, számmisztikáról, stb. és joggal állíthatom, hogy a horoszkópra átlagemberek hajlamossak bután asszimilálni. Semmi köze nincs ahoz , hogy két ember össze illik e vagy nem a horoszkópnak.

Bikának és a többinek vannak tulajdonságai, de nem azok miadt illik vagy nem illenek a párok. Ha ennyire otthon vagy a témában , talán tuddnod kéne róla.

Nem akarok többet ehez hozzá fűzni.

2010. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Még mindig várom a KÉRDÉSRE A VÁLASZT!!!


Akik nem tudnak erre írni,azok menjenek máshova kötekedni.köszi

2010. jún. 30. 11:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szűz pali vagyok,volt vizöntő barátnőm,bár mondjuk még akkor nagyon fiatalok voltunk,de annyira nem jöttünk ki egymással!az ágyban igen!Amúgy ahogy sokan mondják,és itt az egyik hozzászolásba mondta valaki hogy a szűzek konzervativok!Hát én nem érzem magam annak,ez függ a neveltetéstől sok mindentől!Én pl soha nem voltam otthon ülő tipus,ahogy sokan allitják a szűzekről!Bár biztos vannak ilyenek,de sztem ez független a horoszkóptol,én pl ismerek olyan vizöntőt,aki tényleg otthon ülő,peddig vizöntő,sztem ahhoz hogy megállapitsák hogy valakik mennyire illenek össze,ahoz egy komplett horoszkóp elemzés kell,ha már ezalapján akar valaki párt választani,mert csak születési jegyed alapján,sztem zsákutca!
2010. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elöző voltam!Mi pont azért nem jöttünk ki,mert én is ilyen jövős menős vagyok!Ezt nem tudta sztem nekem tolerálni,mert azt hitte hogy csak ő mehet,de ha én mentem akkor már féltékeny volt,ha otthon ülős lettem volna akkor az lett volna a baj,szoval nálunk nem lehetett kérédés a szakittás!ha esetleg leírnád hogy mik a problémátok,vagy min szoktatok össze veszni,akkor többet tudnánk segitteni!
2010. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!