Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő, oroszlán férfi?...

Rák nő, oroszlán férfi? Passzol ez a két csillagjegy egymáshoz?

Figyelt kérdés
Nem igazán lényeges, mert jól kijövünk a párommal.Csak kiváncsi lennék. :D
2010. dec. 29. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

A rákok vízben élnek, az oroszlán meg az afrikai szavannán,tehát nem hogy kijönnének egymással,de még azt sem tudják hogy létezik a másik.

Ami az asztrológia részét illeti,baromság az egész.

2010. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

rak - oroszlan


Kimerítő erőpróba a Ráknak. Eredménye egy rövid, ám de nagyon fényes győzelem. Az Oroszlán tüzes személyisége nagy hatással van a Rákra, de az Oroszlán önálló és büszke. Kevesebbet törődik otthonával, mint a Rák elvárná, és sokkal szívesebben udvaroltat magának, mint amekkora intenzitással udvarol. Kapcsolatuk sikerének, vagy kudarcának egyaránt 50 %-os az esélye. A Rák mogorvának látszik az Oroszlán számára, az Oroszlán pedig agresszív és fennhéjázó lehet a Rák szemében. Az Oroszlán ugyanakkor átruházhatja a Rákra energiáját, és önerejébe vetett gyógyító bizalmát. A Rák pedig biztosíthatja házasságuk, kapcsolatuk szilárd alapjait.

2010. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

A Rák uralkodó bolygója a Hold, az Oroszláné a Nap.

Tűz és Víz, szó szerint, a Rák alapvetően féltékeny jegy, érzékeny ( pasiban is ), visszahúzódó, ha úgy érzi sérelem éri, az Oroszlán ennek a totális ellentétje.

Alkalmazkodás, kompromisszum...nehezen, de talán, de végig az Oroszlán a domináns.

2010. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek az értelmes, segítőkész válaszokat :)
2010. dec. 29. 21:18
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt egy rák csajom és egész jó volt. Imádta a hűtlenséget és az érzelmi zsarolást, de nem haraggal váltunk el.
2010. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak annyira mint a tűz és a víz!Ha arra vágysz,hogy egész életedben megmondják mit csinálj,válassz oroszlánt!:)Én skorpiót javasolnék.Válassz vízjegyűt,ha együttérző partnert akarsz.
2010. dec. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Skorpiót? :D Ez még viccnek is rossz. Bár ha mazohista vagy, mindent meguntál az életben és lassú, fájdalmas halálra vágysz tényleg ideális lehet. Az oroszlánnál csak pár szabályt kell betartani a skorpió meg neked fog betartani és soha nem tudod kiszámolni mivel, mert ő is abban a percben jön rá, amikor megteszi. De tedd le a vizsgát lőfegyverre és talán menni fog. :D
2010. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Jaj,ez a sok hülye előítélet!A skorpió csak a nevében skorpió és csak akkor támad ha bántják.Az oroszlán egy egoista tűzjegy,nem beszél az érzelmek nyelvén,nem az ő asztala.Anyósom oroszlán,hát képzelheted!Az összeillőségtől pedig: [link]

Én skorpió vagyok,a férjem rák.Főleg lelkiekben értjük meg egymást és egy párkapcsolatban ez az egyik legfontosabb dolog!

2010. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Előitélet? Oroszlán vagyok és ismerek pár skorpió nőt magam körül, meg férfit is, hovatovább az én anyósom is skorpió volt. Az is meglepő, hogy még élek, jelzem, már akkor utált, mikor még nem is ismert. Azért ez is érdekes. Ha már az érzékenységről beszélünk, pont az érzéketlen jegyeket nem tudom elviselni. Javaslom te meg olvasgass itt egy kicsit:

[link]

2010. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az egyik legérzékenyebb jegy a skorpió!Csak ebből kívülről nem látszik semmi!A vízjegyek a legérzékenyebb emberek.Egy anyósnak pedig nem az a dolga,hogy kedvelje a menyét vagy a vejét.Az esetek 90%-ban nem ez a jellemző sajnos.
2011. jan. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!