Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha valaki egy adott horoszkóp...

Ha valaki egy adott horoszkóp jegyében születik, annak meg van pecsételve a sorsa az arra jellemző tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Én pl szűz vagyok, 29 éves. A horoszkópom szerint nagyon nehéz velem egy párkapcsolatban, és ezt tapasztalom is.

Vajon ha nem szeptemberben születek hanem márciusban akkor ez másképp van?


2019. jan. 29. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy baromság; pedig mindenki meg van róla győződve, hogy a horoszkóp = az ember valódi jelleme.


Ne tudd meg hányszor megesett, hogy mielőtt megismerhettek volna, megkérdezték, mikor születtem, aztán elmondták, hogy az én horoszkópom XXX ami azt jelenti, hogy egy kétszínű szemétláda vagyok...

2019. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Vszínűleg igen. De ez attól is függ,h a párod milyen jegyű. Én Halak nő vagyok,a férjem Vízöntő. Elvileg nem illünk össze,vmitől mégis működik a dolog már 11 éve. Pedig én sem vagyok tökéletes,néha nehéz velem☺
2019. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Amúgy nem hinném,h a horoszkópon múlna.
2019. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Rák vagyok, annak is a negatív véglete, és megegyezik nálam is.

Van, aki felül tudja ezt írni, van, aki nem.

2019. jan. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vagy rá tudatos, addig igen.


Ha elegendő önismeretre teszel szert, akkor egy ponton túl már képes lehetsz meghaladni jellemed negatív aspektusait.

2019. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az asztrológia felől közelítjük meg a kérdést, több szempontból sincs megpecsételve a sorsunk:


1) Az asztrológia tendenciákról, hatásokról, hajlamokról beszél, nem pedig kikerülhetetlen fátumról.


2) Két, adott esetben szűz napjegyű ember lényegesen eltérhet egymástól. Amikor azt mondod, hogy szűz jegyű vagy, akkor valójában a születési képletedben a kizárólag Nap helyzetéről beszélsz. De akkor még nem tudjuk, hogy mi az aszcendensed, hol áll a holdad, a Vénuszod, stb. Én például skorpió napjegyű vagyok, de óriási hatást gyakorol rám a rák aszcendensem, vagy az, hogy 5 bolygóm is található a nyilasban.

Ha ezeket mind meg szeretnéd nézni, magyarul ezt az oldalt javaslom: [link]


Itt kicsit részletesebben elemzi a személyiséget, de még ez sincs kőbe vésve, mert:


3) A teljesen ugyanolyan képletű emberek is eltérhetnek jellemben, ha más-más szociokulturális körülmények közé születtek, tehát természetszerűleg más-más hatások érték őket. A szabad akarat tehát adott. Ahogyan már írtam, az asztrológia túlnyomórészt tendenciákról beszél.

2019. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én hiszek a horoszkópban, szerintem van benne igazság. Viszont létezik olyan kutatás, mely az ugyanabban az időben (év, hónap, nap, óra pontosan, a lehető legkisebb eltéréssel) ugyanazon földrajzi helyen születtek tulajdonságait vizsgálta és arra a követleztetésre jutottak, hogy az így adott 2 ember közt lévő hasonlóság nem nagyobb, mint két véletlenszerűen kiválasztott ember közt. Nyilván sok száz/ezer esetet vizsgáltak.


Szerintem viszont alapvetően van igazság benne. Főleg a jegyek közti kapcsolatot tartom érdekesnek.

2019. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom és én is szűz jegyűek vagyunk. 2 év van köztünk,09.04.és 09.09.napokon születtünk. Ha hiszünk a nagykönyvnek,nem illünk össze. Ennek ellenére tökéletesen kiegészítjük egymást,összecsiszolódtunk,a rossz szokások zömét egymás által elhagytuk.Nálam a rendmániás,tisztaságmániás,kritikus,én akarom megcsinálni dolog mutatkozik,nála csak a rend ,tisztaság iránti (mióta együtt vagyunk),azon kívűl elég lusta,de ha elkapja a gépszíj,akkor le sem lehet lőni :D Kitartás nálam nagyon,nála helyzetfüggő. Tökéletességre törekvés nálam maxon,nála mikor hogy. :) Párkapcsolatban nehéz? Attól függ,ha találsz olyat,akiért megéri,igenis tudsz "simulékony",alkalmazkodó lenni ez biztos :)
2019. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!