Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hiszel a horoszkópban? Befolyá...

Hiszel a horoszkópban? Befolyásol párválasztáskor? Jártál már jósnál? Hiszel abban, hogy ha erősen koncentrálsz valakire, hathatsz rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem,de elolvasom.

Nem,de elolvasom:D

Igen.

Nem.

2010. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem hiszek semmiféle ezotériában. Jártam már tenyérjósnál, és olyasmit mondott,ami teljesen kizárt,hogy megtörténjen. Nem részletezem,hogy mi az, de lehetetlen. sok hülyeséget összehordanak, kb.mindenkinek azt kamuzzák,de mivel nem ismer,így nálam nem jött be a tippje,mert csak dobálódzott a nagy jóslataival.
2010. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én hiszek a horoszkópokban, nagyon is, de nem ez alapján választok párt. Szűz a horoszkópom, és hozzám ez alapján a Bika, Bak, Rák férfiak illenek. Érdekes módon az Ikrek az, amelyikkel egyáltalán "nem jövök ki jól", és eddig minden párom Ikrek volt. (No az is tény és való, hogy tényleg nem jöttem ki jól velük a végére...) Szó ami szó, tényleg leginkább a fent említetteket tudom magam mellé elképzelni, mint igazi társat, mert sok a közös bennünk, és ezt a horoszkóp (főként az aszcendens) nagyban meghatározza.

Jósnál is jártam már. Amit mondott, minden bejött... Hú... Még a hideg is kiráz.

Hiszek abban is, ha koncentrálsz valakire, hathatsz rá. Bár attól függ, miről van szó. Végül is: A Titokról szól az egész!:)

2010. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem hiszek a horoszkópban, de ennek ellenére gyakran elolvasom. Néha nevetek rajta, néha azt kívánom, bárcsak úgy lenne, ahogy leírták. Párválasztásban nem befolyásol és egyéb módon sem.

Jósnál még sosem jártam, de azért szívesen meghallgatnám, hogy mit is mond nekem. Nem a jövőre lennék kíváncsi konkrétan, csak úgy, hogy milyennek lát, hogyan kellene alakítanom az életem.

2010. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22:10 elmondod, hogy melyik városban van az a jós? Csakmert ha közel hozzám, akkor én is elmennék.
2010. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
igen, nem, nem de szeretnék, igen
2010. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
igen, nem, nem de érdekes lehet, igen (én Jedi-erőnek hívom)
2010. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nem, mert nem igazán értem, h miért lesz két ember teljesen más, csak mert adott esetben 1 nap különbséggel születtek. Attól nem leszek erőszakos, vagy nyugodt, h éppen mikor születtem. Szerintem akik a horoszkópot olvassák azok annyira elhiszik, h akaratlanul is úgy írányítják az életüket, h beigazolódjon. Ha meg véletlen vmi egyezik akkro boldgan mondják, h ez a sors. Nem akarom fikázni őket, de kicsit parasztvakításnak tartom, én Istenben hiszek, erre is számtalan ember mondja h alaptalan butaság, midnenki döntse el h mi kell neki, és ne szólja le a máshogy gondolkozókat és kész.
2010. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiszek. Párválasztásnál csak annyiban befolyásol,hogy pl már alakulóban van egy kapcsolat, akkor megkérdezem az illetőt hogy mi a csillagjegye. És eddig mindig azt kellett konstatálnom, hogy az illető a horoszkóp szerint is illik hozzám. Jósnőhöz szívesen elmennék egyszer. És abban hogy rá gondolok, hiszek, úgy érzem h ilyenkor ő is érzi h rá gondolok, és lelkünk összeér:)
2010. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nem, de néha elolvasom:D

nem

nem, és nem is akarok

igen

2010. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!