Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nyakadon vannak a vizsgák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nyakadon vannak a vizsgák, akár érettségi akár egyetemi, akkor arra koncentrálsz inkább vagy szakítasz időt a párodra? Vagy olyankor kevesebb idő jut egymásra?

Figyelt kérdés
Esetemben mióta a párom vizsgázik nagyon keveset látom. Remélem változik a helyzet ha túl lesz rajta... vélemények? Másnál is volt már így? 22/L
2011. jún. 17. 15:01
 1/9 napietus ***** válasza:
én mikor vizsgáztam, arra koncentráltam. ez normális, majd túl lesz rajta.
2011. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én is inkább a vizsgáimra koncentráltam de volt olyan,h miközben tanultam ő átugrott és hozott csokit meg kaját,v átjött és míg én tanultam ő mellettem olvasgatott..és oránként küldte az smseket h "na h állsz??mennyit haladtál??"szal megértőbb volt mert látta h eléggé ki vok..

21/L

2011. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk barátnőm (21/L) végzett már velük, de én (20/F) még vizsgázok mindig. Teljesen megértő és nem szokott nyafogni vagy siettetni, hagy felkészülni.
2011. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáimra koncentrálok inkább. Ezt a párom is elfogadja, megérti. Szerintem ez normális.
2011. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem hanyagoljuk egymást, de sokkal kevesebbet szexelünk, amitől olyan vagyok, mint egy menstruáló rottweiler.
2011. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A vizsgáimra. Ráadásul távkapcsolatban vagyunk, szóval ilyenkor kis időre sem tudunk találkozni. Ha a közelben lakna, akkor azért néha szakítanék rá időt (de csak egy gyors szex vagy egy kávé/fagyi erejéig).

De tudja ő is, hogy ha pár nap múlva végzek, utána rengeteget lehetünk együtt:)

20/L

2011. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most érettségiztem, de spec még a szóbeli napjának délelőttjén is kocsmában bacardiztam a barátommal, és eszméletlent szeretkeztünk vizsga előtt egy órával... nos, fullos szóbelim lett, szal nekem ez a felkészülési mód valahogy jobban bejött..xD
2011. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
most érettségizek, és jól emgszivattam magam, mer inkább a párommal tölöttem az eddigi időt, mint tanulással...
2011. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mindig igyekszem türelmesnek lenni de olyan rossz amikor már msnen se beszélünk 10p-nél többet nem hogy találkozzunk... menstruáló rottweiler xD ez nagyon jó :D

Hát ő is olyan bár egy pasira nem annyira jó hasonlat :D de akkor is hirtelen indulatú lett a vizsgáktól... de már csak pár hét és akkor tartok egy "romantikus" estét jó kajával, egy kis pezsgő vagy bor, stb.............

2011. jún. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!