Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan hülye aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan hülye aki azt hiszi, hogy a nőknek nem a pénz az elsődleges szempont a párválasztáskor?

Figyelt kérdés
fiúk válaszát várom
2010. szept. 20. 00:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak dugni akar egy jót, akkor nem, meg ha még nem a házasság lebeg a szeme előtt! Amúgy van benne valami! :(

21/F

2010. szept. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Az én páromnak sincs pénze és mégis 3 éve vagyunk együtt. Én egyetemista vagyok, így sokat nem keresek a napi 4 óra munkával, ő minimálbérért dolgozik. Együtt lakunk, bulizni nem járunk és kirándulni egy évbe egyszer megyünk, akkor is sátorral. Nem veszek magamnak minden héten csili-vili ruhákat és nem költök felesleges dolgokra. Méghogy nincs olyan nő, akinek nem számít a pénz! Soha nem szerettem az olyan embereket, akik a pénztárcájuk tartalma alapján ítélnek meg másokat.


21L

2010. szept. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
utolsó: ha jönne egy gazdag szerinted nem hagynád ott? Amugy jó nő vagy? :)
2010. szept. 20. 01:30
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Aki azt mondja, hogy nem fontos a pénz az hazudik. Jelenlegi barátnőm is azt mondja, hogy nem érdekli mennyi pénzem van de azért nem érezné jól magát ha ezután nem vennék neki semmit.

20/F

2010. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
te irtad ki a többi ilyen kérdést is? ennyire megbántott valaki, vagy ez valami szociológiai-pszichológiai felmérés?
2010. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem teljesen igaz, persze vannak, de azt hamar ki lehet szűrni.
2010. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

8:25-ösnek:

"de azért nem érezné jól magát ha ezután nem vennék neki semmit" - ez azért nem teljesen ugyanaz. Ha megismerkedsz valakivel,jól kijöttök,beleszeretsz,addig nem biztos,hogy ismered az anyagi helyzetét,ergo nem abba szeretsz bele. Amiről Te beszélsz,az az,hogy eddig adtál neki ajándékokat,kisebb meglepetéseket,majd hirtelen abbahagyod. Azt hihetné,hogy valami megváltozott benned,nem pedig magával a ténnyel van gond.Ha a lány tudja,hogy a SZERELME nem túl gazdag,nem várja el tőle,hogy mindig költse rá a pénzét,és nem véletlen hangsúlyoztam,hogy a szerelme.Ezeket mind egy normális lányra értettem,a pénzéhes sz.ajhákra most nem térnék ki. Egy-két csalódásból kifolyólag nem kéne általánosítani,én például nem az anyagi állapotát nézem egy srácnak,de hát nem vagyunk egyformák ez tény.:) 18/L

2010. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Nos akkor elmondom az én szemléletemet...Nekem nem az a lényeg,hogy a pasimnak legyen pénze, hanem az,hogy nekem legyen annyi, amiből meg tudok élni,és ne kelljen szűkölködnöm!És hogy miért? Tegyük fel üres seggel belépek egy kapcsolatba, ahol a pasi pénzes...Szülök neki 1-2 gyereket, aztán a pasi lelép...Ottmaradok 2 gyerekkel 0 pénzzel...Na hát ezt nem!Mindig önálló voltam, amint lehetett már suli mellett dolgoztam (szórólapozás, hostesskedés, egyéb diákmunkák)!Anyukámtól csak nagyritkán kértem pénzt...Egyszerűen kellemetlenül érezném magam, ha elvenném valakitől azt, amiért nap mint nap dolgozik!24 éves vagyok,már összegyűjtöttem egy kocsira, most jön a lakás...Minden fillemért megdolgozok, és annyit teszek félre, amennyit csak tudok!És tudjátok,hogy mi a legszörnyűbb? Az,hogy a legtöbb ember rámnéz, és azt mondja, hogy tuti pénzre hajtok, meg a pénzes pasim eltart+ apuci megvette nekem a kocsimat....Ezt kell gondolni csakmert nem turkálókban vásárolok vagy mert nem 40 éves a kocsim? Mindenért megodolgoztam eddig is és ezután is meg fogok!Szegénységben nőttem fel, apukám meghalt, teszem hozzá semmit nem örököltem tőle, anyukám egyszerű tanár...Soha nem vetett fel minket a pénz, de megpróbálok ebből kitörni!És mivel tudom,hogy az embernek mennyit kell dolgoznia azért,hogy jól élhessen, nem veszem el más pénzét!Az meg,hogy a páromnak mennyi pénze van, nem az én dolgom! Nem az én szükségleteimet kell tudnia finanszírozni, hanem a sajátjait...
2010. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Kedves utolsó!

Ennél jobb választ nem is írhattál volna! Szívből gratula. Pontosan így vagyok én is, azzal a kivétellel, hogy nekem már nem él egyik szülőm sem. Dolgozom, mint a güzüegér, megvan a kocsim, újítgatom a házat, amikor lehet, amikor futi rá, és soha nem érdekel, hogy a pasim mennyit keres, nem is fog. Ez a lényeg, ő saját szükségleteire dolgozik, azokra költ, nem az enyémekre, arra én megkeresem a pénzt magam.

2010. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, nem annyira fontos a pénz, de azért nem nézném jó szemel ha elmegyek randira vele és nem hív meg, vagy esetleg kölcsönkér tőlem.. (már volt ilyen) :D
2010. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!