Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyes tapasztalatai...

Milyen személyes tapasztalataitok vannak a bika nőkkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 23:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
ezt most nem értem... a bika az nem a fiú tehén?
2010. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

értesülésed helyes. az a helyzet, hogy ez az asztrológia/horoszkóp rovat, itt bármi megtörténhet :)


na szóval? :D

2010. júl. 1. 23:59
 3/28 BlackSword ***** válasza:
Ahogy az első is írta már az tehén... Van fekete, fehér, tarka... és egy olyan szerkezet van benne ami a füből tejet csinál... Ha kakaót is keversz a fűhöz, és bedugod a farkát a konektorba, akkor meg már kész is a reggeli finom kakaó...
2010. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ismerek 2 bika CSILLAGJEGYŰ :) nőt , ők mindketten nagyhangúak, imádnak harsányan röhögni, jóízűen, sokat enni, dőzsölni a földi javakban és nagy szerepet tölt be az életükben a pénz. Kicsit merevek, szóval nehezen alkalmazkodnak, ha valaki ellentétes véleményen van. Bár nevetgélni szeretnek, de a humorérzékük kicsit lapos :)
2010. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

az a Bika nő, aki engem érdekel, nem ad tejet, egyelőre... :)


utolsó: kösz a választ

2010. júl. 2. 15:36
 6/28 anonim válasza:
Kedvesek, de ugyanakkor előrelátóak. Kifinomult nők. Nagyon el van keseredve ha valami nem sikerül. (legjobb barátnőm bika :) )
2010. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
és még hozzácsatolnám a 13:29-est.. előző voltam :) csak az én tapasztalataim alapján a bika nagyon humoros.
2010. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
hüségesek,nehezen viselik a változást.
2010. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azt mondják, erősek és ijesztően kemény a fellépésük, ha valaki az útjukba áll... nektek vannak ilyen tapasztalataitok? ha igen,, viszaroadtatok ettől vagy inkább imponált, hogy az illető a "sarkára állt"
2010. júl. 6. 11:31
 10/28 anonim ***** válasza:
Én nekem az egyik kedvencem. Erősek, de érző szívűek, érzékenyek. Kiállnak az igazkért, de nagyon odaadók tudnak lenni. És nagyon nőiesek. Igazi nők.
2010. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!