Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyes tapasztalatai...

Milyen személyes tapasztalataitok vannak a bika nőkkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 23:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
utolsó, neked is köszönöm a választ :)
2010. júl. 7. 15:46
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát hogyha tényleg nő, akkor azt nem bikának, hanem tehénnek hívjuk :)
2010. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
elkéstél :). ezt a poént már elsütötték előtted
2010. júl. 9. 00:27
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de a bika az a fiú szarvasmarha, mert ha lány, akkor tehén...Ez olyan volt, mintha azt mondtuk volna, hogy egy fiú az olyan, mint az lány, csak fiúban :D :P
2010. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
4 bikát ismerek, mindegyikkel jóba vagyok, őket is szinte mindenki imádja, állandóan zabálnak, úgy röhögnek, hogy kilométerekről hallani őket. :D
2010. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat foglalkozom asztrológiával,és készítek is személyes horoszkópokat,és el kell keserítselek,de a Bika nő a lehető legrosszabb választás.(bár kéne tudnom a te csillagjegyed is)Amikor együtt vagy velük,azt hiszed,hűségesek,pedig a legkevésbé sem (ezt az uralkodó bolygójuknak a Vénusznak köszönhetik,akárcsak a Mérlegek),tőled viszont elvárják a teljes odaadást,no és persze gyilkosan féltékenyek.Amikor pedig szakításra kerül a sor,nagyon sokáig húzzák,nehéz tőlük megszabadulni,mert képesek akár 100x is megalázkodni.

Humoruk valóban nagyon "lapos",ahogy itt már írták,de egyéniségük sem nagyon van.Attól tűnhetnek csinosnak és nőiesnek,mert mindig követik a divatot,és sok elegáns ruhát vásárolnak..amit persze valakitől ellestek.Ha nem léteznének kirakatok,reklámok,valamint ízléses nők(akiktől lehet "lopkodni")a Bika nő igencsak meg lenne lőve.

Ami pozitív bennük,azt csak főnökök szerethetik,mivel nagyon jó munkaerők,és kevésszer elégedetlenkednek,lehet őket szabályozni,zsarolni.

Lehet,hogy kiállnak magukért,de melyik más jegy nem,hogyha megsértik?

Személy szerint nem kedvelem a Bikákat;egy óra beszélgetés velük,és a plafonon vagyok.Idegesít az érthetetlenségük,valamint az is,hogy sohasem hallgatnak végig teljesen,és a legtöbb nem valami okos.

Ennyivel szolgálhatok,egyelőre.Ha érdekel valami még,írhatsz pü-t is.

2010. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
utolsó, kösz a választ, megkérdezhetem hogy te milyen jegyben születtél?
2010. aug. 27. 13:58
 18/28 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Vízöntő vagyok.Tudom,ez sem a legjobb jegy,de igyekszem pozitívan formálni magam (akár mások által is).

Neked mi a jegyed?

2010. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Rák
2010. aug. 27. 21:48
 20/28 anonim ***** válasza:

:)

Akkor már meg is értettem.Azt írják több helyen,hogy a Rák biztonságra,és olyasféle gondoskodásra vágyik,amit csak egy föld jegyűtől (Bika,Bak,Szűz)kaphat meg..

Hát nem tudom...szerintem ezek egészen ellentétes jegyek (mármint a Rák és Bika),de te tudod.Végül is,mindig van kivétel. :)

Amúgy a Rák szerintem nagyon jó jegy,tele lehetőségekkel,és képzelőerővel..és nagyon sok közöttük a jóképű fiú. :)

2010. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!