Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán skorpió pár milyen?

Oroszlán skorpió pár milyen?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Oroszlán Skorpió?

Az egy új állatfaj?

2019. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

Oroszlán vagyok,párom Skorpió. Négy éve élunk egyutt, első látásra szerelem volt, és azóta is imádjuk egymást.Pedig máshogy reagálunk le sok mindent.

De alapvetően egymásnak élunk,mindkettőnk szeretetnyelve közös,sok érintés,ölelés,bújás és mindig elmondjuk,naponta többször is, élőben is, sms-ben is, hogy szeretlek, imádlak.És ez nem frázis.

Ha néha összekapunk, akkor zeng az ég, de 5 perc alatt vége.Soha nem fekszunk le még duzzogva sem,nehogy haraggal, esténként.

Ő sokszor az érdekemben szólt, még ha nyersen is,de segített rajtam.Én pedig testileg védtem már meg, és a szuleivel is szembeszálltam, ha kellett.

De az alapvető jegytulajdonságok mindkettőnkben megvannak, és pozitívan érvényesulnek. Így a kapcsolatunk szerencsés értelemben nullszaldós, sem hiány,sem zavaró többlet nincs benne. Viszont a bizalom maximális, sem telefont, sem emailt, sem noteszt nem nézunk meg, és ez kölcsönös.Tudjuk, ki hol van,de percelszámolás nincs. Mindenkinek van elég ÉNideje,és vannak egyéni hobbijaink, aminek nyugodtan szentelhetunk időt és anyagiakat is.

Elmondhatom, hogy boldog, kiegyensúlyozott vagyok és imádok Vele élni :)

F

2019. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ki fog hűlni.

Két dudás egy csárdában.

Lesz majd, mikor sok lesz.

2019. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is a két dudás egy csárdában jutott eszembe.

Mindkettőnek határozott elképzelései vannak, makacsak nagyon, így sok vitára lehet számítani, ha mindenképpen ragaszkodnak a saját elképzeléseikhez.

2019. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

A Skorpió megmarja az oroszlánt.

Bár az oroszlán is el tud futni a büdös francba.


Mindegy, szerintem nem jönne össze. Amúgy is milyen mutáns lenne a gyerekük. Egy nagy, kitinpáncélos, méregzsákkal rendelkező macskaféle? Kösz nem.

2019. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tüzes jegyűként mondom, hogy sajnos az oroszlán nagyon igénytelen, párválasztásban is és az értékrendje sem minőségi emberekkel kapcsolatosan, mert mindig csak hódolókat keres, nem pedig kölcsönös szereteten és megbecsülésen(!) alapuló erős, szenvedélyes kapcsolatot. Az oroszlán sokszor lusta arra is, hogy megismerje önmagát, érzelmi igényeit és ezért van ez; mert ha jobban ismerné önmagát, jobban is tudná elemezni a nőket.

A skorpiónál tudom, hogy mit miért tesz, ismerem a jó tulajdonságait is, emiatt látom azt, hogy bizony ők sincsenek úgy megbecsülve oroszlánnak való kapcsolatban, mint ahogyan kellene.

2019. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom.

Első barátom oroszlán volt.

Fölényeskedő és egoista.

Hosszú távon semmiképp se tanácsos

(Oroszlánok nem szeretik a skorpiók hangulat ingadozásait)

2019. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D-Mano ***** válasza:

Légy szíves, nézz utána jobban az asztrológiának. Ha majd jobban megértetted az asztrológiát, nem fogsz ilyen kérdéseket feltenni.


Addig pedig, kérlek, előlegezz meg egy kis hitelt a tanácsomnak: semmilyen módon ne próbáld kiszámítgatni, hogy a másik milyen lehet, vagy milyen jövő várhat egy párkapcsolatra. Azaz ne legyél "számító", az nagyon nem jó irányba vezet.


Amit tehetsz: gyakorolj önimeretet és őszinte önkritikát. A másik embert pedig ne elvont elméleteken, hanem a vele kapcsolatos mindennapi közvetlen tapasztalataid alapján próbáld megismerni. Minél jobban ismered önmagadat és a másikat is, annál inkább a megfelelő irányba haladhat, épülhet egy párkapcsolat.


---------

Egy hozzáértő asztrológus meg tudná mondani neked, hogy milyen kihívásokkal (kemény önfejlesztést megkövetelő tanulási feladatokkal) találhatod magadat szemben egy párkapcsolatban.


Tévedés ne essék: minden hosszabb távú párkapcsolatodban ugyazokat a tanulási feladatokat kell(ene) véghez vinned, csak éppen más formában.


(Ráadásul egy horoszkóp nemcsak a csillagjegyekből áll, hanem horoszkópházakból, bolygókból, fényszőgkapcsolatokból is többek közt. És ezek így sokkal fontosabbak, minthogy "ki melyik jegyben született".


Itt vannak horoszkópábrák, nézd meg őket: [link] )


Talán így már érthető, hogy miért tévút/ értelmetlen olyanokat kérdezni, hogy egy Oroszlán Skorpió pár milyen.

2019. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!