Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák jegyű nők tényleg...

A rák jegyű nők tényleg eléggé irányító és uralkodó anyák?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mind ilyen, de én ezt tapasztaltam ismerősöknél. Szerintetek? Tapasztalat?
2019. márc. 20. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám Rák jegyű, egyáltalán nem irányító, sőt,inkább hagyja mindig,hogy én döntsek,inkább olyan tyúkanyó és gondoskodó típus,de nem úgy,hogy rám akaszkodik,hanem olyan kedvesen..sose jövök el tőlük üres kézzel... más Rák jegyű anyákat nem ismerek..
2019. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, de kedvesen csinálja, érzelmileg manipulál. Volt, hogy pasit is hívott fel nekem, kavarni a hátam mögött, nem elég, hogy amúgy is alázott a csávó.
2019. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem azok!
2019. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nem. elég aljasok akárcsak a halak de nem uralkodnak. arra is képtelenek.
2019. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a családtagok hasonlóak víz jegyűek, akkor tudják irányítani, de tüzes jegyűeknek kicsit nehéz velük.
2019. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem igen. Parom anyja egy furia kiallhatatlan no es pont rak jegyu. Lehet veletlen de nalam ez pont igaz
2019. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En rak vagyok bika aszcendenssel , exem anyja rak jegyu volt... de tipikus.... minden teljesen igaz volt ra amit a rakokrol leirnak.. meg az erre a jegyre jellemzo betegseg is elerte korabban...

Engem farasztott rakkent, kotnyeles volt, tulontul beleakart avatkozni mindenbe, kos jegyu ferjet ugy csicskaztatta hogy orom volt nezni....

Fiat nem engedte “szabadon” soha.......


22n

2019. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem en nem voltam az.Ma sem vagyok,latom par Ikrek,v mas jegyu kolleganonel,hogy allandoan ellenorizgetik,hivogatjak a mar felnott gyerekeiket id.

En el tudtam engedni oket.

Viszont a ferjemet iranyitgatom,ezt elismerem,mert o egy kicsit pipogya,donteskeptelen Rak,tehat muszaj neha nekem a sarkamra allni...o irtozik attol,hogy barkivel konfrontalodjon,nehezen tud nemet mondani ....

2019. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Igen!

MIndig megy ez a téves felfogás, hogy a rákok a legjobb anyák... Butaság. A rákok egyszerűen csak vágynak az anyaságra, és mindent megtesznek annak érdekében, hogy mielőbb anyák légynek. Aztán hogy mi lesz a gyerekkel, hogyan nevelik, hogy tudják seg-teni a gyerekük életét, az már huszadrangú dolog számukra.



Az a téves képzet él bennük, hogy a gyerek csak úgy magától nevelődik olyanná, amit ők jónak tartanak, illetve hogy a gyereküknek pontosan az a jó, ami saját maguknak jó... Oké, hogy anyagilag megteremtenek mindent, hogy a gyerek ne éhezzen, meglegyen minden alapvető. De lelkileg teljesen elhanyagolják a gyereket, és nem alakítanak ki jó és bensőséges viszonyt a gyerekkel. A gyerek számukra mindig csak egy gyerek, és egyben a gyerek számunkra bábú... Épp ezért a dirigálás meg irányítás. Ha meg a gyerek növöget, és érzi, hogy hiányzik valami, vagy hogy nem teheti azt amit szeretne, amihez kedvet és tehetséget érez, bármi, na akkor jönnek a viták, a parancsolgatás ezerrel, és az anya által minden olyan dolog szapulása, ami ő szerinte hülyeség....

Ezzel iszonyantosan meg tudja nehezíteni a gyereke életét. Mert ha a gyerek nem egy határozott alkat (márpedig a rák "nevelése"miatt) aligha lesz határozott, és ha nem lép le otthonról mielőbb, akkor nagyon sokáig szenved az anyjától....



Az a helyzet, hogy a rák nők többsége nem az a bölcs tyúkanyó típus, aki jól tud nevelni. Hanem valaki, akinek sosem nő be a feje lágya, mindig határozatlan, nincs sok önbizalma, de a gyerekének való dirigálásban teljesen biztos és határozott....

Jó annak, akinek az anyja nem rák...

2019. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Ezzel maximálisan egyet értek, mármint az utolsóval. Teljesen tönkretett. Én szűz vagyok, anyám rák, folyamatos rettegésben tart.
2020. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!