Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire őszinte a Vízöntő nő...

Mennyire őszinte a Vízöntő nő vagy férfi rajongása, túlzott gondoskodása a legkeményebben irányító, sokszor megalázó típusú emberek iránt, miközben ő maguk voltaképpen nem szeretik, ha irányítják őket? Lehet bízni az ilyen jellegű odaadásokban?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy megalázó?
2015. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez egy érdekes kérdés. A vízöntők nem fognak senkinek puncsolni általában, ha már ezt teszik, akkor ott nagyon akarják az illetőt, de igazából még nem is nagyon találkoztam olyan vízöntővel, aki hagyta volna, hogy irányítsák, legfeljebb a szexben, de gondolom itt nem erről van szó. Viszont ha eltekintünk a horoszkóptól, akkor bármi lehet és természetesen meg is játszhatja magát.
2015. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

ha a haszon egyértelmű és kézzelfogható,akkor ennek elérése érdekében a vízöntő el tudja játszani,hogy alárendeli magát egy ideig,vagy együttműködik.

nagyjából addig amíg ez érdekében áll,vagy célba nem ér.

2015. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%

Csak találgatni tudok.


Valahol azt olvastam, hogy az erő az erőt tiszteli, és mivel hogy ilyenek lehet, hogy jobban meg is értik egymást, az már más kérdés, hogy két dudás egy csárdában...


Milyen csillagjegye van ezeknek a megalázó típusú embereknek?

2015. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló: mondataid teljesen megmagyaráznak mindent, köszönöm szépen, így már jobban értem a viselkedésüket.

Elnézést kérek a kedves válaszolóktól, oda szerettem volna írni alcímbe, hogy úgymond a "legkeményebb irányító", "megalázó" típus az sok mindenkinek relatív, saját természete és környezete szempontjából. Mondjuk ha magamból indulok ki (eléggé alkalmazkodó tüzes jegyként), akkor talán a Skorpió férfit, Oroszlán férfit, Bika férfit, esetleg Bak férfit, nekik is inkább a rosszabb oldalukat emelném ki ez esetben, akik mellett gyakran látom a Vízöntő nőt rajongani, kiszolgálni, stb.

2015. ápr. 21. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyakran látsz ilyet? Vízöntő nő vagyok, de gyakorlatilag szóba sem állok bakokkal, skorpiókkal és nem direkt csinálom, hanem egyszerűen taszítanak, néhány perc alatt kiderül, hogy milyenek és nemhogy párkapcsolat, de barátság is igen nehezen alakul ki velük. Vízöntőnek nem valóak az ilyen uralkodó típusok.
2015. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os: örülök neki, hgy több Vízöntő típus van :) Magam sem értem a Bakkal és a Skorpióval való párosításokat.
2015. ápr. 22. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszek abban, hogy csak a napjegyünk alapján messzemenő következtetéseket lehetne levonni, annyifélék vagyunk.

De én is Vízöntő nő vagyok és érdekes módon tényleg általában olyanokat kedvelek meg a legtöbbször, esetleg még rajongok is értük, akiknek erősebben Skorpió érdekeltségű a horoszkópjuk. :) A férjem is Skorpió, nemcsak a Nap, hanem más bolygói is állnak ebben a jegyben. Ő eléggé irányító, de nem megalázó típus és igen, én meg kicsit túl gondoskodó vagyok a kapcsolatban. :)

Teljesen őszinték az érzelmeim iránta. Ha nem így lenne, képtelen lettem volna akár egy hetet is kibírni mellette, nemhogy éveket.

2015. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem hiszek abban, hogy csak a napjegyünk alapján messzemenő következtetéseket lehetne levonni, annyifélék vagyunk. "

Végre valaki felfogja, hogy nemcsak a napjegyből áll a horoszkóp, sőt lehet, hogy az hangsúlyt sem kap! A nő általában ahhoz vonzódik, amelyin jegyben a Marsa áll. Férfi esetében pedig a Vénusz a vonzódást fejezi ki, a Hold pedig, hogy kit hajlandó feleségül venni. Ez is bevált, ráaádásul mindkét bátyámnál.

A vizöntő férfi tehát szexuálisan vonzódhat a következők valamelyikéhez (Vénusz): nyilas, bak, vizöntő, halak, kos.

A Mars bármely jegyben állhat, szóval a nőknél nem lehet így leszűkíteni a kört. Ha nem bírja a birtoklást, akkor valószínűleg levegős.

2015. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!