Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire mondanak igazat a...

Mennyire mondanak igazat a horoszkópok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy adott csillagjegynek a jellemzései mennyire igazak-e vagy éppen ezek a párkapcsolati horoszkópok mennyire állják meg a helyük, hogy pl. melyikhez melyik csillagjegy illik...
2019. ápr. 9. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Annyira, mintha a Mikulásnak írnál levelet, majd várnád az ajándékot.
2019. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az Oroszpókok hitelesebb.
2019. ápr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Kamu, buta emberek veszik komolyan.
2019. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Hiábaa nagy szkepticizmus, vannak olyan jellemzők, amik fel- felbukkannak személyiségtípusokban.

A jegyek összeillősége pedig rsok dologtól függ, viszont vannak cs.jegyek amik jobban “ érzik” egymást .

Azt külön vicces olvasni, hogy kb. 2-3 éve kapcsolatban élő emberek idejönnek és hangoztatják, hogy “nekünk , a hotoszkópalapján együtt se kéne lennünk” Majd 10:- 15 év múlva meséljenek erről , akkor elhiszem hogy igazuk van.

illetve egy harmadik dolog. Vannak csillagjegypárosok, amik elméletben nem, de gyakorlatban nagyon jól passzolnak. (ebben kéne az asztrológiabak k progresszívabbnak lennie. Pl. Kos sok esetben nagyon jól kijön a vizes jegyekkel , úgymint Rák Halak, Skorpió . Vagy pl. a Nyílas- Halak, Halak- Szűz , Ikrek - Bak , ezek nagyon sok esetben rendkivül tudnak vonzódni egymáshoz )

2019. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Miért kételkedhetnék igazságukban?

Csak határozd meg, a sok közül melyik horoszkópra gondolsz, mert nem egyformát mondanak!

2019. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

"Azt külön vicces olvasni, hogy kb. 2-3 éve kapcsolatban élő emberek idejönnek és hangoztatják, hogy “nekünk , a hotoszkópalapján együtt se kéne lennünk” Majd 10:- 15 év múlva meséljenek erről , akkor elhiszem hogy igazuk van."


Komolyan azt hiszed, hogy 2 ember kapcsolatát a horoszkóp határozza meg? Még véletlenül sem az, hogy hogyan kezelik a problémáikat, hogy mennyire gondolják komolyan stb.. Gyorsan kívàncsisàgbòl rakerestem a párom horoszkópjàra és a sajátomra. Rengeteg àltalànosìtò bullshit, amire mindenki bólogat, hogy aha tényleg így van.

Gyorsan megnèztem a nagyszüleim csillagjegyeit. 55 éve vannak együtt. A horoszkóp szerint hosszú távon nem illenek össze mert más termeszetuek meg a többi bullshit. Szólok már nekik akkor, hogy ne szeressèk így egymàst. Náluk még az általános gondolatok sem talàltak.

2019. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Légyszives írd le a nagyszüleid csillagjegyét. Nem születési dátum kell, csak két csillagjegy.
2019. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos, a horoszkóp leírások, csak leírások, általános jellemzést adnak magáról az adott jegyről, nem pedig az adott személyről!


Maga az ember, nem egy jegyből áll, nagyon sokrétű és persze ez csak egyfajta általános leírást ad, nem ez határozza meg!

Tudni kéne értelmezni a kettőt és észre venni a különbséget!


Azért, mert le van írva, melyik jegyek illenek össze, vagy lehet köztük egyfajta összhang, eltérhet a valóságban, nagyon is!

Ha viszont születési dátum alapján asztrológia szempontjából vesszük, és össze illenek, de a valóságban nem, akkor sincs semmi baj, mivel maga az egyén, totálisan másképp viselkedhet és sokan nem is önmaguk, hanem valami felvett vagy megjátszott szerepet játszanak, ezért sem adja vissza ez a valóságot!


Kedves nem tudom melyik válaszoló, a totál hülyeségre válaszolva, mivel totál nem értesz hozzá és megnézted és neten és fú de nagy baromság mert ezt meg azt össze hordták válaszodra írva: igen, és? lapozz! Nálatok ez nem jellemző és kész! Nem ettől fognak az emberek egymásba szeretni! Nem ez határozza meg! Ez csak egy leírás, ami viszont eltérhet!

De vegyük ide, a világban bármi eltérhet attól, amit tervezel! Szóval csak azért így válaszolni erre, nagyon alpári és értelmetlen a részedről. De, ahogy gondolod...

Egyébként, sokan lenyelik a dolgokat és nem teszik szóvá, ezért is maradnak sokáig együtt. Kérdezd már meg a nagyszüleid, milyen volt az életük... de mindent meséljenek el! Lesz ott minden, hidd el! S elváltak csak mert valaki kéket mondott a lila helyett? NEM!

Míg a mai világban, ha valaki nem totálisan van szinkronba na másikkal - mert egyébként nagyon nem is akarja megismerni, csak legyen valaki aki ŐT! megérti - máris nem jön vele össze vagy dobja egy fél év után.

Ennyit erről! Eleve más generáció, eleve más az alapja a kapcsolatnak!

De persze, mert a horoszkóp ezt meg azt írta... bla bla bla!

A horoszkóp nem meghatároz, hanem leírást ad!

2019. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha személyes horoszkópot olvasol, akkor az igazakat ír...A párkapcsolati horoszkóp is írhat sok igazat,viszont az nem igaz,hogy mondjuk a vízjegy csak vízjeggyel jön ki jól,és tűzzel már nem... Tűzzel is jól kijöhet, szóval erre alapozni nem jó. :)
2019. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aminap olvastam a FB-on, hogy a horoszkópok általános jellemzők, tények, stb alapján készülnek, amiből akárki magára ismer. Írtak erre egy szakszót, csak nem emlékszem mi volt a neve.


Így nem kamu,csak úgy íródott meg, hogy az ember magára ismerjen benne.


Nekem am volt ismerősöm, aki, amint megtudta, hogy ikrek vagyok, rám olvasta, hogy biztosan kétszínű, sunyi, gonosz vagyok, mert az ikrek csak azok lehetnek... :/

2019. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!