Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt asztrológus, aki...

Van itt asztrológus, aki megválaszolná, milyen jellemű ez az ember?

Figyelt kérdés

Kötekedők ugorják át ezt a kérdést.

1967.07.02. reggel 7 órakor született, férfi.

Mennyire hűséges ,szavahihető típus?Köszi, ha valaki értelmes választ ad.


2019. ápr. 22. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Rák jegyű,csendes,családcentrikus,de elég magának való ember! Tudni kell az aszcendensét,akkor lehet pontosabb képet festeni róla.Ingyen nem fogja senki megnézni,van a neten ,kalkulátor,ott nézd meg!
2019. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Az ascendense Budapestre felállítva Oroszlán vége.A Jupiterje kifejezetten jó,ez szintén családcentrikusságra,megbízhatóságra és jóindulatra utal alapvetően ,de probléma,a Holdja nem áll jól,nem tudja empatikusan megfelelően lereagálni a dolgokat,hezitál nem segít,amikor kéne,annak akitől kapott....Azonkívül Nap-Szaturnusz kvadrátja van vagyis kapcsolatot bont,akkor mikor nem kéne,önzés,félelem és "mondvacsinált okok miatt ....Bár az nem derült ki a kérdésből párkapcsolat,barátság vagy munka miatt tette fel a kérdést.
2019. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Bár a hűséges után gondolom párkapcsolati okból.
2019. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom.Igen,parkapcsolat.

Alloitoag huseges jegy,o megis megcsalta a parjat.Bar csendes maganak valo,a nok kezdenek ki vele.

Eleg hatarozatlan,es konliktuskerulo.

Hajlamos az italozasra is.

2019. ápr. 23. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol született, az kell még.
2019. ápr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugye komoly hangsúlyt fektetsz a megcsalásra.A férfiak testileg nem húséges típusok,mi a megcsalás,mert szerintem húséges az,aki kiáll melletted és véd.Én sosem tudtam megérteni azokat a nőket ,akik a testi félrelépésből csináltak nagy ügyet,miközben ők másokról fsntáziáltak!
2019. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


nem tudom hasznos-e de, biztos segít.

2019. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eszerint Nap Hold tökéletes együttállásban van szóval tökéletes önzés.
2019. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még jobban megnézetem ne várjál semmit tőle ez saját magába szerelemes,semmi sincs benne!
2019. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát őszintén, maga az asztrológia, egy alapos jellemzésre kevés... én kos vagyok, skorpió aszcendenssel, mind a kettőben 3-3 bolygó van. Legyen annyi elég, hogy a kos nap, hold.

mégse vagyok olyan agresszív, s emiatt megnéztem az mbti-t valamint a vércsoportokat. (még az egészet egybe fűzve se vagyok elégedett )

mind ezek mellett neked ott van az a lehetőséged, hogy láthatod, s feltehetőleg ismerheted a személyt. Nem tudod jellemezni, nem alakult ki róla egy személyleírás, egy kép? -vagy csak jobban meg akarod ismerni...

a megfigyelés fontos, az ég világon lehet bármi, ha az amit megszemélyesít az nem "ő", szerepel, vagy játszik. (pl ikrek-nyilast) Ami meg lehet azért mert élete körútján épp abba a házba lépett.

én úgy látom, hogy az élet színpadán mind szerepet játszunk, anélkül hogy önmagunkat adnánk...(és magamból indulok ki :( )

2019. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!