Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdekelne a részletes horoszkó...

Érdekelne a részletes horoszkópom, de hogy készíthetném el én magam?

Figyelt kérdés
Van erre valami komoly és ingyenes honlap/program? Nem baj, ha sokat kell számolgatni.
2019. máj. 4. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
word
2019. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ehhez asztrológiai kėpzettség kell , ha van a Placidus rendszer a legjobb .
2019. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha gondolod akkor ingyen tudok csinálni neked egy születési horoszkópot, gyakorlásnak jó :D De (!) mivel én is az elején járok nem garantálom a 100%-os pontosságot, apróbb eltérések lehetnek.
2019. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

[link]

Ha ennél mélyrehatóbban érdekel akkor fordulj szakemberhez mert erre ingyenes program nincs. A Placidus meg nem éppen közérthető, főleg egy laikus nem olvas ki belőle semmit.

2019. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tanultam meg,hogy beírtam mikor mi történik velem illetve a hozzám közel állókkal.így tanultam meg,de kellett hozzá vagy 40 év és döbbenet,hogy az asztrológusok mekkora baromságokat írnak...pl a Jupiter csakis szellemi bolygó a gyakorlati élethez nincs köze......a Jupiter a családteremtés és gyerekszületés ELSŐDLEGES gyakorlati bolygója,de "ne szólj senkinek"
2019. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Astrosky demója ingyenesen letölthető és vele elkészíthető, így néz ki kb:


[link]


Magyar fejlesztés és nincsenek meg benne a Placidus hibái, az néha félreszámol.

2019. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerűen.

Mivel nem csupán számolgatni kell, hanem azt is kell tudni, mit számolgatsz, ezért egy pár évig tanulod a horoszkóp-készítés szabályait, majd tehetséges kezdőként, pár rosszul sikerült elkészített után belekezdhetsz a magadé elkészítésébe.

2019. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ez a legigényesebb az asztrológiás oldalak közül,itt nagyon részletes leírást kapsz mindenről..
2019. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!